4Stream.pl
Wdrożenie technologii ShoutCAST v.2 PDF Drukuj Email
Nowości - 4Stream.pl
niedziela, 29 stycznia 2017 13:12

Zmiana serwerów radiowych 4stream.pl.Kliencie! Pragniemy poinformować Cię, że rozpoczęliśmy proces wdrażania serwerów ShoutCast v.2 w 4stream.pl.

Nowe oprogramowanie całkowicie zastąpi stare. Możliwość założenia serwerów w wersji v.1 zostanie zlikwidowana. Stare usługi zostaną zastąpione nową wersją.

 
Wiosenna promocja na serwery 4stream.pl! PDF Drukuj Email
Nowości - 4Stream.pl
wtorek, 25 marca 2014 19:28

Mamy dobrą wiadomość dla radiowców - nadeszła wiosna, a wraz z nią świetna promocja na serwery w 4stream.pl.

Od dzisiaj aktywacja nowego serwera ShoutCast kosztuje jedynie złotówkę! Dalsze utrzymanie serwera jest bezpłatne, co oznacza że płacisz raz i używasz do woli.

 
Zmiana lokalizacji serwerów. PDF Drukuj Email
Nowości - 4Stream.pl
wtorek, 04 marca 2014 18:00

Zmiana serwerów radiowych 4stream.pl.Informujemy, że w dniach 7 - 9 marca mogą wystąpić problemy z dostępem do usług 4stream.pl z uwagi na zmianę lokalizacji serwerów.

Postaramy się zapewnić możliwie największą redundancję dla Państwa usług, jednak z powodu barier w niektórych technologiach nie jest to możliwe w stu procentach.

 
Prace związane z przeniesieniem serwerów. PDF Drukuj Email
Nowości - 4Stream.pl
środa, 13 listopada 2013 00:49

Informujemy, że w nocy z czwartku na piątek oraz z piątku na sobotę będziemy przeprowadzać prace związane z przeniesieniem naszych usług do innej serwerowni.

Ponadto w sobotę jak i noc z środy na czwartek u niektórych użytkowników mogą występować przejściowe problemy z aktualizacją rekordów DNS.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4