29 Marzec 2024, 11:31:55

Autor Wątek: Serwer ShoutCast  (Przeczytany 6241 razy)

alex

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Serwer ShoutCast
« dnia: 21 Kwiecień 2014, 06:47:36 »
Dlamnie To Parodja kupiłem serwer ShoutCast teraz chciałem wejsc kupic pilota i na dany serwer o numerze portu 18412  nie mozna wejsc panie administratorze jak jestes nastwiony tylko na kase to ci gratuluje i szukaj kolejnych ciemnych baranów moze sie znajda pozdrawiam

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: Serwer ShoutCast
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Kwiecień 2014, 09:23:40 »
Jeżeli nie możesz wejść na panel, to sobie przypomnij hasło jakie ustawiłeś do niego :D A w razie problemów polecam pomoc techniczną, bo forum raczej nie jest miejscem gdzie rezydują operatorzy.

Cytuj
jak jestes nastwiony tylko na kase
Znajdź tańszy serwer w Polsce o takich parametrach, dam Ci kod na autopilot gratis.

DJROBI

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Serwer ShoutCast
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Kwiecień 2014, 11:03:26 »
 ;D Witam
Oj chyba kod na autopilota nie zmieni wlasciciela bo tanszej uslugi NIET :D

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: Serwer ShoutCast
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Maj 2014, 19:47:24 »
Nie bez powodu jest to "najtańszy serwer w Polsce"

alex

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Serwer ShoutCast
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Maj 2014, 23:44:34 »
moze i sa tanie i co z tego jestes administratorem i ja tez bym sobie cos co mam zachwalał zeby sprzedac i pare zł zeby wpadło do skarbonki ale wasze postepowanie troche i ta zekoma pomoc to jest troche na niskim poziomie i troche czasu mini zeby bylo lepiej dobrze wiez ze serwerki Shoutcast powoli przechodza do lamusa i niestety juz niema takiego pobytu jak było wczesniej teraz to przyszłosc Streaming Video ps poprostu pomocy zadnej od waz nie uzyskałem ciesze sie ze sobie chociasz gume orbita kupiłes za ten datek co nie tylko ja przekazałem pozdrawiam wyraziłem swoja opinie .

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: Serwer ShoutCast
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Maj 2014, 23:46:48 »
Cytuj
pomocy zadnej od waz nie uzyskałem
Bo po pomoc trzeba się umieć zgłosić.

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: Serwer ShoutCast
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Maj 2014, 20:42:08 »
Swoim zachowaniem sprowokowałeś mnie do głębszej analizy Twojego problemu, koledzy operatorzy przekazali mi historię Twojego konta - cóż - wygląda to całkiem nieźle.

Założyłeś konto w 4stream.pl 2014-01-18 o godzinie 16:42:26. Ostatnia aktywność odnotowana na Twoim serwerze datuje się na 2014-02-17 01:55:09.

Twój serwer został usunięty na podstawie regulaminu usług 4stream.pl, który powinieneś przeczytać, albowiem rejestrując usługę musisz potwierdzić jego przeczytanie. Czyżbyś go nie znał? Jesteś niesłowny? Nierzetelny?

Data usunięcia serwera: 2014-02-24 02:00:03. Co więcej - temat napisałeś w kwietniu. Szybko sobie przypomniałeś o swoim serwerze :D

Na koniec zacytuję regulamin, z którym miałeś obowiązek się zapoznać:
Cytuj
Usługa, na której zostanie odnotowany brak aktywności przez przynajmniej 7 dni zostanie usunięta, a port przekazany do dalszego użytku. Punkt nie dotyczy usług z aktywną opcją ShoutCast PRO.

Gwoli ścisłości wspomniana tutaj usługa PRO nie była na Twoim koncie nigdy aktywowana, również nigdy jej nie opłaciłeś.

Tak wiec nikt z naszej strony nie ma sobie nic do zarzucenia, wszystko odbyło się zgodnie z procedurami, regulaminem, nie zostałeś w żaden sposób z naszej strony oszukany. Również nikt Cię nie naciągnął, albowiem w historii transakcji zarejestrowana jest regulaminowa płatność dla Twojego serwera.
« Ostatnia zmiana: 13 Maj 2014, 20:44:28 wysłana przez Karol »