28 Marzec 2024, 16:40:20

Autor Wątek: del  (Przeczytany 6538 razy)

krzos

  • Gość
del
« dnia: 31 Sierpień 2014, 21:34:13 »
del
« Ostatnia zmiana: 29 Październik 2018, 19:32:59 wysłana przez del »

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: SpisRadiowy.eu - Darmowa promocja dla Twojej stacji!
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Wrzesień 2014, 22:11:02 »
No dobra, fajnie, ale czym to się różni np. od Open.FM  albo TuneIn.com? Poza biedną listą stacji?

XANT3R

  • Radiowiec
  • **
  • Wiadomości: 52
Odp: SpisRadiowy.eu - Darmowa promocja dla Twojej stacji!
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Wrzesień 2015, 00:23:47 »
SpisRadiowy.eu zmienił właściciela, zostałem nim ja. Planujemy przepisać zupełnie od zera tą stronę, dodając kilka nowych ciekawych funkcji w tym płatne wyróżnienie.

Poza tym od pewnego czasu istniejemy także jako grupa na Facebooku https://www.facebook.com/groups/SpisRadiowyEU/ nie jest ona co prawda jeszcze zbyt wielka, ale myślę iż niedługo się to zmieni :)

Z serwerów ShoutCast zrezygnowałem, gdyż było to nieopłacalne. Pojawiła się też nieinwazyjna reklama na górze strony.

Wraz z nową edycją SpisRadiowy otrzyma zupełnie nowe aplikacje mobilne w tym Windows 10 (Windows Apps), Windows 10 Mobile, Android (nowa wersja, ale także napisana od zera).

Wyprzedzam wszelkie pytania na temat tego czy wyróżnienie płatne będzie wymuszane, nie nie będzie, będzie to opcjonalne :)

Co do poprzedniego komentarza, na pewno nowa edycja nie będzie tym samym co OpenFM, stworzymy tam swoiste centrum dla radiowców ;)

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: SpisRadiowy.eu - Darmowa promocja dla Twojej stacji!
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Wrzesień 2015, 08:28:02 »
Sam robisz aplikacje na telefony?

XANT3R

  • Radiowiec
  • **
  • Wiadomości: 52
Odp: SpisRadiowy.eu - Darmowa promocja dla Twojej stacji!
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Wrzesień 2015, 12:07:15 »
Kolega pomaga :)

XANT3R

  • Radiowiec
  • **
  • Wiadomości: 52
Odp: SpisRadiowy.eu - Darmowa promocja dla Twojej stacji!
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Październik 2015, 12:40:28 »
Nowy temat http://www.4stream.pl/forum/twoja-e-stacja/spisradiowy-eu-wypromuj-swoje-radio-juz-dzis!/new/#new ! Ten proszę zamknąć, ale nie kasować! + dać informacje o nim w pierwszym poście! ;)