19 Kwiecień 2024, 16:09:54

Autor Wątek: NutkaFM  (Przeczytany 4324 razy)

Bolo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Status GG
NutkaFM
« dnia: 18 Listopad 2014, 19:25:17 »
Radio Internetowe www.NutkaFM.pl !
Najlepsze i Najnowsze bity w sieci !

Poszukujemy Prezenterów ! ! !
Zapraszamy ! www.NutkaFM.pl



Pozdrawiam DJ Bolo

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: NutkaFM
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Listopad 2014, 22:10:20 »
Skoro już reklamujesz swoją stację, to pozwolę ją sobie ocenić.

Zacznę od strony, ponieważ jest to poniekąd wizytówka radia. A ta jest brzydka, nie widzisz tego? W latach dziewięćdziesiątych powstawały bardziej czytelne witryny, a przede wszystkim bardziej dopracowane.

Twoja strona ładowała mi się 50 sekund. Na koniec ryknęła bez mojej zgody odtwarzaczem zagłuszając muzykę odpaloną w systemie. Strona jest rozjechana, zajmuje w szerokości jakieś 3 000 pikseli. Nie ma na niej żadnej wartościowej treści, a newsy które widnieją zawierają błędy ortograficzne, interpunkcyjne i składniowe.

Linki prowadzące do funkcjonalności, prowadzą do widżetów z zewnętrznej strony, w przypadku których nawet nie zadałeś sobie trudu, aby dopasować kolory. Kompletny brak profesjonalizmu.

Jeśli chodzi o audycje to tego nie oceniam, ponieważ przez 30 minut zastałem tylko autopilot, który przełączał piosenki - tutaj nie ma czego oceniać.

Na obecną chwilę daję Ci 2/10. Jeśli faktycznie myślicie o rozwoju tego radia, to polecam zmienić podejście na bardziej profesjonalne. Na tę chwilę wygląda to jak kupa, którą nawet nie pochwalicie się koleżankom w szkole. Nawet gimnazjalistki mają minimalne poczucie estetyki.
« Ostatnia zmiana: 18 Listopad 2014, 22:12:42 wysłana przez Karol »