25 Kwiecień 2024, 02:39:56

Autor Wątek: Nadawanie sygnału o określonej godzinie na antenie 2 radia  (Przeczytany 4336 razy)

krzysiekkrk

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Witam. Jestem tutaj nowy. Zostałem poproszony o wybadanie pewnej sprawy. W internecie działa radyjko katolik.pl . Trudno to nazwać radiem, ponieważ jest tam puszczona jedynie playlista piosenek, które lecą non stop. Serwis katolik.pl jest znany w kręgach portali katolickich. W międzyczasie powstało radio internetowe, które się rozwija, ale chciałoby się podpiąć pod radio katolik.pl.
i tu pojawiają się moje pytanie:

1. Czy jest to technicznie możliwe, aby na antenie radia katolik.pl o o określonej godzinie szła audycja z 2 radia ?
2. Gdyby byłoby to możliwie to na jakiej zasadzie by to polegało ? Czy sygnał tego 2 radia byłby tylko słyszalny na katolik.pl, czy też na stronie domowej tego 2 radia ?

Jeśli ktoś czegoś nie zrozumie to proszę pisać, oraz gdyby to nie był odpowiedni dział to proszę o przeniesienie.
Pozdrawiam :)

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: Nadawanie sygnału o określonej godzinie na antenie 2 radia
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Luty 2015, 13:10:30 »
Jak dobrze rozumiem, chcesz aby na tym drugim radiu odgrywany był sygnał o zadanej dacie z drugiego radia, tak?

Jak najbardziej jest to możliwe, takie rzeczy potrafi chociażby oprogramowanie liquidsoap, można oskryptować to również w samym ShoutCascie.

Kwestia tego, czy sygnał będzie wtedy słyszalny w obu rozgłośniach czy tylko w drugiej, jest do ustawienia w konfiguracji.