DiscoPolo.fm wcale nie znika! PDF Drukuj Email
Nowości - Media
wtorek, 13 sierpnia 2013 09:23

Co się stało z DiscoPolo.fm?Czy stacja DiscoPolo.fm rzeczywiście zniknęła? Trochę tak, trochę nie, otóż nadal można ją usłyszeć... Tylko w trochę innej formie.

Po długiej walce z papierami, ciężkiej pracy i wielu poświeceniach twórcy owego radia osiągnęli niebywały sukces. Rozpoczęli nadawanie swojego sygnału na falach FM.

Rzadką sytuacją jest fakt, że stacja nadająca od początku w internecie przechodzi na nadawanie w eterze. Zwykle jest odwrotnie, ponieważ rozpoczęcie transmisji sygnału w sieci jest o wiele tańszym rozwiązaniem.

W czerwcu 2012 roku KRRiT udzieliła koncesji na nadawanie programu lokalnej rozgłośni radiowej na falach FM. Nowy projekt twórców DiscoPolo.fm nazywa się Radio 7 i to właśnie ten sygnał włącza się bezpośrednio po wejściu na stronę niegdyś popularnej stacji.

Radio 7 gra muzykę lekką, łatwą i przyjemną, w głównej mierze tę z przed lat. Na antenie usłyszycie m.in. oryginalne piosenki z nurtu italo disco, które tak masowo przerabiali wykonawcy disco polo. Formuła audycji niedzielna biesiada przypomina tę znaną Wam z niedzielnych wieczorów, kiedy w DiscoPolo.FM Admin telefonicznie spotykał się ze słuchaczami.

 

Dodaj komentarz


Kod
Odśwież