Finał Pucharu Polski Kobiet w radiu Lejdis Gol PDF Drukuj Email
Nowości - Media
środa, 11 czerwca 2014 12:58

Transmisja meczu w Radiu Lejdis GolInternetowe Radio Lejdis Gol zaprasza do odsłuchania transmisji na żywo z Meczu Finału Pucharu Polski Kobiet w Piłce Nożnej, który odbędzie się już 11 Czerwca o 19:00 w Ostródzie.

Relacja organizowana jest przez oficjalne radio kobiecych rozgrywek. W zawodach spotkają się kobiece jedenastki KKPK MEDYK Konin (mistrzynie Polski) oraz AZS Wrocław (3 miejsce w rozgrywkach Ekstraligi Kobiet)!

Emocji zatem będzie sporo. Studio przedmeczowe radia Lejdis Gol ruszy o godzinie 18.00. Prezenterzy postarają się przedstawić pokrótce o co chodzi oraz przeprowadzić wywiady na żywo. Nie zabraknie też sporej porcji muzyki.

Radia można posłuchać bezpośrednio na stronie internetowej: www.radiofutbol.tnb.pl, lub uruchomić transmisję na naszym Facebooku.

Dodatkowo do godziny 12:00 w dniu meczu można oddawać swoje typy na wynik tego spotkania. Warunki uczestnictwa w konkursie podane są na stronie radia. W konkursie oczywiście jest nagroda dla szczęśliwego typera wyniku, którą ufundowała firma K+M Sport. Patronem medialnym transmisji jest 4stream.pl.

 

Dodaj komentarz


Kod
Odśwież