Duża dawka elektronicznej muzyki w Planecie FM PDF Drukuj Email
Nowości - Media
wtorek, 27 lipca 2010 09:56

W najbliższy weekend w Kołobrzegu odbędzie się festiwal muzyki elektronicznej - Sunrise Festival. Eradio Planeta FM będzie na żywo transmitować to wydarzenie.

23, 24 i 25 lipca Kołobrzeg będzie europejską stolicą muzyki elektronicznej - popularnej w eradiach.

Wszystko za sprawą Sunrise Festival 2010 i ponad 60 DJ-ów z całego świata, którzy zapowiedzieli swój udział w imprezie (m.in. Armin von Buuren, Sasha, Pete Tong, Markus Schulz i Laidback Luke).

Na www.planeta.fm powstała specjalna podstrona poświęcona Sunrise Festival 2010. Można na niej znaleźć m.in. najważniejsze informacje festiwalowe, sondy i wywiady z gwiazdami tegorocznej imprezy, które były emitowane na antenie w "Sunrise weekendach". Stworzono również specjalny internetowy kanał muzyczny z kawałkami artystów Sunrise Festival.

W Amfiteatrze przy jednej ze scen powstanie festiwalowe studio Planety FM. W piątek i sobotę swoje relacje z Kołobrzegu będą nadawać dziennikarze stacji.

Fani muzyki elektronicznej, którzy nie mogą wybrać się w najbliższy weekend do Kołobrzegu, mają szansę wysłuchania bezpośredniej transmisji z tego wydarzenia na antenach wszystkich stacji należących do sieci Planeta FM (piątek i sobota, od godz. 20.00 do 6.00).

K. Gembalik

 

Komentarze 

 
0 #1 Fan eRadiów 26.08.2010 23:01
No to jedno z nieliczny eradii które sobie mozna posluchac.
Cytuj
 

Dodaj komentarz


Kod
Odśwież