Beztytułowy nius dziękczynny PDF Drukuj Email
Nowości - Media
piątek, 08 października 2010 19:31

Witam wszystkich! Jak widać nasz wortal rozwija się coraz prężniej. Chciałbym z tego miejsca podziękować wszystkim, którzy biorą czynny udział w projekcie, a jednocześnie zachęcić wszystkich tych, którzy jeszcze tego nie robią! Jeżeli czujesz w sobie nutkę redaktora i chcesz się podzielić swoją wiedzą na temat stacji radiowych napisz artykuł i prześlij go nam. Będziemy bardzo wdzięczni!

Zachęcamy również do brania udziału w dyskusjach na forum, gdzie poruszane są rozmaite tematy z dziedziny mediów oraz webcastingu. Warto zaznaczyć, że nie wymagamy rejestracji, by pisać posty! Jesteśmy również otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę z innymi stronami.

4stream.pl z założenia miało być wortalem informacyjnym i mam zamiar, by takim go tworzyć. Jak na razie pojawiają się tutaj treści dotyczące szeroko-pojętych mediów, jednak chciałbym to bardziej ukierunkować w stronę e-stacji. Stąd też moja propozycja do właścicieli radiów internetowych, by przysyłali ciekawe informacje ze swoich projektów. Zakładka Kontakt, bądź też forum stoją otworem.

 

Dodaj komentarz


Kod
Odśwież