RadioBOSS (komercyjny) PDF Drukuj Email
Artykuły - Oprogramowanie nadawcze
sobota, 09 marca 2013 08:00

RadioBOSS dla radia internetowego.RadioBOSS to profesjonalne narzędzie automatyzujące odtwarzanie muzyki - oferujące odtwarzacz, generator playlist oraz bazę danych zasobów muzycznych.

Jest to kolejny program, bardzo ceniony w świecie stacji radiowych, który chcielibyśmy Wam przedstawić. Warto dodać, że korzysta z niego na przykład radio Aspekt.

RadioBoss jest prostym programem emisyjnym , który może być stosowany w małych rozgłośniach czy tez stacjach internetowych. Program nadaje się idealnie do nadawanie audycji live jak i jako autopilot. W opcji autopilota można go wykorzystać po zintegrowanym VAC (Virtual Audio Cable) bez karty dźwiękowej.

Posiada rożne ustawienia jakości nadawania i 5 opcji nadawania na rożne serwery w rożnych jakościach i systemach nadawczych. Przejrzystość bazy muzycznej. Ustawienia harmonogramu jingli i reklam. Prosty w obsłudze generator playlist. Pozwala na stosowanie automatycznych jak i ręcznych miksow.

Wbudowany odtwarzacz umożliwia obsługę list odtwarzania, konwersję plików audio pomiędzy MP3, WMA, WAV, OGG i wielu formatów audio CD, pozwala na streaming naszych playlist poprzez HTTP, MMS i FTP, posiada różnego rodzaju efekty (typu echo, flanger, reverb) oraz obsługuje dźwięk stereo i wielokanałowy 5.1/7.1.

RadioBOSS posiada rozbudowany generator list odtwarzania, dzięki któremu precyzyjnie możemy określić ilość utworów lub czas trwania playlisty, tworzyć listę z jingle, dodawać reklamy pomiędzy utworami i wiele więcej. RadioBOSS możemy rozbudować o nowe funkcję poprzez obsługę wtyczek.

Kupno

Ceny pełnej wersji RadioBOSS rozpoczynają się od około 350 złotych. Znajdziecie go na stronie - http://www.djsoft.net/

Galeria


 

Komentarze 

 
+2 #5 Stefano 06.06.2016 13:06
Mam pytanie :-)
gdzie kupię RadioBoss za złotówki z fakturą.
Z góry dziękuje za podpowiedź.
Cytuj
 
 
-1 #4 P.P 22.04.2014 21:42
Witam, Radio Aspekt jest w trakcie programowania wersji 5.01 , ktora zostala nabyta na poczatku kwietnia. Roznice pomiedzy wersjami wczesniejszymi sa widoczne. Wszystkim adeptom sztuki radowej polecam ten program.
Cytuj
 
 
-1 #3 Grott 18.04.2013 19:38
RadioBOSS jest kapitalna alternatywa dla SAM Broadcaster. W tej chwili jest dostepna wersja 4.8.3. Firma DJSoft stoi na wyskosci zadania. Swietny program dla kazdego, kto zajmuje sie internetowym streamingiem. Bardzo prosty sposob uzytkowania i jest czesciowo spolszczony. Warto to miec, a cenowo jest dostepny dla amatora-radiowca.
Cytuj
 
 
+1 #2 Lukas94 23.03.2013 14:21
Do nadawania
Cytuj
 
 
0 #1 Lotos 22.03.2013 23:18
ale to jest program do nadawania an radio internetowym czy odsłuchu juz istniejacych stacji ??
Cytuj
 

Dodaj komentarz


Kod
Odśwież