Poradniki - Artykuły radiowe
Sam Broadcaster (komercyjny) PDF Drukuj Email
Artykuły - Poradniki
środa, 09 kwietnia 2014 21:51

SAM Broadcaster jest potężnym narzędziem komercyjnych, które przez lata było tworzone przy współpracy z zespołem programistów samego ShoutCasta. 

Aplikacja, która zamieni Twój komputer w samowystarczalne studio nagrań. Specjalnie przygotowana dla osób marzących o własnym radiu i chcących spełnić to marzenie.

 
Jak stworzyć własne radio internetowe? PDF Drukuj Email
Artykuły - Poradniki
wtorek, 27 sierpnia 2013 14:00

Marzy Ci się kariera radiowca? W tym artykule dowiesz się jak szybko i łatwo wstąpić do świata internetowych stacji radiowych!

Do uruchomienia własnego radia w internecie nie potrzeba wiele, wystarczy ściągnąć i zainstalować kilka programów. Cały proces jest tak prosty, że transmisję może zacząć praktycznie każdy! Przeczytaj jak to zrobić...

 
Metody wpływu na słuchacza PDF Drukuj Email
Artykuły - Poradniki
wtorek, 13 sierpnia 2013 13:00

Jak wywierać wpływ na słuchaczy w radiu?Każde radio, telewizja czy inne źródło informacji bądź rozrywki przekazuje nam wiele treści, które w sposób dla nas nieświadomy wpływają na psychikę, nakłaniają do przemyśleń, uzależniają.

W radiu internetowym kluczową rolę odgrywa muzyka, to dzięki niej człowiek znajduje chwile relaksu. Najlepszą metodą wpływu na słuchacza radia zaraz po muzyce jest głos prowadzącego.

 
W jakim formacie nadawać? AAC, MP3 może OGG? PDF Drukuj Email
Artykuły - Poradniki
środa, 27 lutego 2013 08:00

W dzisiejszych czasach co chwile powstają nowe kodeki audio czy video i często występują między nimi ogromne różnice. Zastanawialiście się kiedyś, który wybrać do transmisji dźwięku?

Postaram się w tym artykule przybliżyć Wam cztery najważniejsze, które można bez przeszkód wykorzystać w przypadku streamingu.

 
Nokia Internet Radio, czyli Twoja stacja w komórce! PDF Drukuj Email
Artykuły - Poradniki
poniedziałek, 03 grudnia 2012 10:23

Nokia Internet Radio ShoutCastBranża internetowych stacji radiowych dopiero się rozwija, dlatego każdy radiowiec powinien bić się wręcz o słuchaczy. Na słuchacza trzeba się otworzyć, a można to uczynić dzięki innowacyjnymi rozwiązaniom.

Pozwól im odtwarzać Twoją stację w telefonie! Postaramy Ci się przybliżyć w tym artykule techniczne aspekty programu Nokia Internet Radio.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3