Sam Broadcaster (komercyjny) PDF Drukuj Email
Artykuły - Poradniki
środa, 09 kwietnia 2014 21:51

SAM Broadcaster jest potężnym narzędziem komercyjnych, które przez lata było tworzone przy współpracy z zespołem programistów samego ShoutCasta. 

Aplikacja, która zamieni Twój komputer w samowystarczalne studio nagrań. Specjalnie przygotowana dla osób marzących o własnym radiu i chcących spełnić to marzenie.

Oczywiście program ten nie wystarczy w zupełności do stworzenia własnego radia - ten problem opisaliśmy w tym poradniku.

SAM Broadcaster daje nam możliwość tworzenia list odtwarzania utworów muzycznych. Dzięki tej opcji ułożysz listy piosenek, które w odpowiedniej kolejności i odpowiednim czasie będą odtwarzane. Poradzi sobie z najbardziej zaawansowanym programowaniem muzyki.

Ma możliwość nadawania w dwóch różnych jakościach i prowadzeniu statystyk nasilenia odbioru. Dzięki tej opcji dowiesz się, co trzeba zmienić, aby przyciągnąć słuchaczy. Program SAM Broadcaster pozwala na korzystanie z dwóch konsoli. A przez wielu oceniany jest jako program nie do zastąpienia.

Ponadto twórcy wyposażyli SAMa w wiele efektów, które mogą przydać się w trakcie prowadzenia audycji, są to między innymi:

  • Sound FX - do odtwarzania dżingli
  • PAL Scripts - do programowania własnych skryptów (np. wchodzenia na serwer bez ściągania autopilota - zobacz skrypt)
  • Statistic Relays - do sprawdzania ilości słuchaczy z kilku serwerów na raz
  • Playlist Manager - do zapisywania list odtwarzania w programie
  • Volume - do wyciszenia wszystkich dźwięków w SAMie żeby odsłuchać jakiś otwór przed dodaniem do listy odtwarzania.

Więcej szczegółów na stronie producenta: http://spacial.com/

 

Komentarze 

 
0 #1 Andrzej 25.10.2016 22:43
:D
Cytuj
 

Dodaj komentarz


Kod
Odśwież