16 Maj 2024, 02:08:13

Autor Wątek: SAM Broadcaster  (Przeczytany 5830 razy)

balinet

  • Gość
SAM Broadcaster
« dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:24:06 »
Witajcie radiowcy ...

Mam do Was pytanie czy jeszcze ktoś z Was gra lub chciał by grać z SAM Broadcastera Pytajnik , jeśli tak to w razie pytań lub wątpliwości jestem do dyspozycji

Titanic

  • Gość
Re: SAM Broadcaster
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:24:06 »
Witaj radiowcze...



Zatem odpowiadam na pytanie - tak, ja gram JESZCZE (czy to znaczy, że jestem niemodny?) z programu SAM Broadcaster.

Radio ItaloDance

  • Gość
Re: SAM Broadcaster
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:24:06 »
Ja również gram na SAM Broadcaster jak i moi radiowcy. Jeśli natomiast, odbywa się audycja pt. Mix Live, wtedy SAM Broadcastera zamieniamy na Virtual DJ`a :)



Pozdrawiam

ViDaL

  • Gość
Re: SAM Broadcaster
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:24:06 »
Sam Bradcaster jest ok tylko ma małą wadę :) na żywo nie zrobisz  w nim dobrego przejścia gdyż nie ma on synca Jezyk3

balinet

  • Gość
Re: SAM Broadcaster
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:24:06 »
(15.09.2012 19:32)Titanic napisał(a):  Witaj radiowcze...



Zatem odpowiadam na pytanie - tak, ja gram JESZCZE (czy to znaczy, że jestem niemodny?) z programu SAM Broadcaster.



Przyjacielu ja dobrze o tym wiem że grasz z tego softu :) ale wiem jedno z pewnością nie jesteśmy niemodni ani zacofani bo w swej "karierze" radiowej grałem już z wszystkich softów jakie tylko się pojawiły na "rynku" i tak czy siak wracam do naszego przyjaciela SAM-a<muza> Pozdrawiam serdecznie Jureczku i życzę dalszych sukcesów na antenie

EdiEr

  • Gość
Re: SAM Broadcaster
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:24:06 »
Cytat: Sam Bradcaster jest ok tylko ma małą wadę Hi ho na żywo nie zrobisz w nim dobrego przejścia gdyż nie ma on synca Jezyk3

I prawidłowo! I dobrze, że nie zrobisz!

SAM Broadcaster to program RADIOWY! Zastanawiam się, czy ci wszyscy fani "przejść" uważający, że jest to podstawowy warunek bycia radiowcem słuchali kiedykolwiek normalnego radia?

balinet

  • Gość
Re: SAM Broadcaster
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:24:06 »
(19.09.2012 16:34)EdiEr napisał(a):  
Cytat: Sam Bradcaster jest ok tylko ma małą wadę Hi ho na żywo nie zrobisz w nim dobrego przejścia gdyż nie ma on synca Jezyk3

I prawidłowo! I dobrze, że nie zrobisz!

SAM Broadcaster to program RADIOWY! Zastanawiam się, czy ci wszyscy fani "przejść" uważający, że jest to podstawowy warunek bycia radiowcem słuchali kiedykolwiek normalnego radia?



A no właśnie bardzo ciekawe pytanie ... widzisz bo to jest tak , nasłuchają się setów granych przez Dj w klubach i uważają potem , że w ten sam sposób będą prowadzić audycję to będą na "TOPie" i będą ich wielbić tłumy hehe , zapraszam do posłuchania 1-2-3 stacji komercyjnych i proponuję ich naśladować

hanys020

  • Gość
Re: SAM Broadcaster
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:24:06 »
Sam broadcaster moim zdaniem to najbardziej chyba funkcjonalny program dla młodych radiowców i nie tylko.Łatwo szybko i sprawnie ustawisz czas przejscia , wejscia , wyciszenia danego utworu.



Polecam też bardzo fajny program świetny jak na taką mała aplikacje " Radio Boss"

Titanic

  • Gość
Re: SAM Broadcaster
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:24:06 »
Tzw. przejścia w SAM-ie również można robić - ręcznie i automatycznie -  trzeba tylko włączyć odpowiednie okienko i wtedy jest wszystko to co potrzeba... Również kick pilota z SAM-a itd., itp.

W/g mnie super program.

EdiEr

  • Gość
Re: SAM Broadcaster
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:24:06 »
Titanic masz absolutną rację.

Cały problem polega na tym, że początkujący, młody radiowiec instaluje SAM-a, odpala, ustawia encoder i gra.

A przecież ten program ma olbrzymie możliwości, z których mało kto korzysta... No, ale przecież przejścia są najważniejsze dla dobrej audycji Zeby2