07 Maj 2024, 14:23:06

Autor Wątek: problem z nadawaniem ;/  (Przeczytany 3448 razy)

aesh

  • Gość
problem z nadawaniem ;/
« dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:48:06 »
posiadam mixer numark dm 1050 1 kanał podłączyłem pod zielone a drugi pod czarne wejście a rec do niebieskiego czyli line in.
W zakładce record i tam confing nie wiem co wybrać w record form jeśli się łącze z shoutcast to nic nie słychać. Proszę o pomoc ;)
Co mam tam pozmieniać w ustawieniach ?  Posiadam vdj 6.0.7
Z góry dzięki za pomoc

hanys020

  • Gość
Re: problem z nadawaniem ;/
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:48:06 »
(05.01.2013 10:39)aesh napisał(a):  posiadam mixer numark dm 1050 1 kanał podłączyłem pod zielone a drugi pod czarne wejście a rec do niebieskiego czyli line in.
W zakładce record i tam confing nie wiem co wybrać w record form jeśli się łącze z shoutcast to nic nie słychać. Proszę o pomoc ;)
Co mam tam pozmieniać w ustawieniach ?  Posiadam vdj 6.0.7
Z góry dzięki za pomoc


Witaj

Spróbuj ustawić Virtual DJ tak jak na zdjęciu poniżej. Moje własne ustawienie w domu.

http://i47.tinypic.com/2daxibp.jpg

Potem musisz tylko zmienic w swojej karcie dzwiekowe na 4 głośniki lub Głośniki kwadrofoniczne klikajac na glosniczek obok zegarka prawym przyciskiem myszy i wybierajac "ustaw wlasciwosci audio" poczym zakładka "Audio" przycisk zaawansowane i wybierasz - glosniki kwadrofoniczne czyli 4

Po tych krokach w zależności od karty musisz zaznaczyć line in lub regulacja nagrywania.

Pozdrawiam Ciebie i życzę powodzenia

aesh

  • Gość
Re: problem z nadawaniem ;/
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:48:06 »
okej mam już wszystko tak ustawione ale w jak wejdę w record i tam Broadcast i confing to w record form mam wybrać line in ?

[Obrazek: t3ltD.png]

Norton

  • Gość
Re: problem z nadawaniem ;/
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:48:06 »
Zaktualizuj virtualdj do 7.0.3 bo inaczej jest w nim a i wg daj to na domyślne daj ip port i haslo tam i nazwe ciebie nazwe audycji i nadawaj ;P

aesh

  • Gość
Re: problem z nadawaniem ;/
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:48:06 »
(06.01.2013 15:07)Norton napisał(a):  Zaktualizuj virtualdj do 7.0.3 bo inaczej jest w nim a i wg daj to na domyślne daj ip port i haslo tam i nazwe ciebie nazwe audycji i nadawaj ;P



chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem...
wiem, że muszę podać port  ;x i wgl ale mi chodzi o coś całkiem innego ;/