17 Maj 2024, 20:01:59

Autor Wątek: Nietypowy problem  (Przeczytany 4778 razy)

Mati

  • Gość
Nietypowy problem
« dnia: 23 Luty 2011, 23:04:14 »
Witam wszystkich i pewnie na początku będę musiał przeprosić za źle umieszczony wątek. Więc mam pewien problem związany z odtwarzaczem AIMP2.61,a mianowicie z radiem shoutcast. Nie wczytuje mi żadnych stacji radiowych. W przypadku icecast wszystko jest wporządku. Jedno co mnie najbardziej dziwi to fakt,że za nim reinstalowałem system ten program działał całkowcie prawidłowo. Wydaje mi się, że to może być problem z jakąś wtyczką chociaż nie jednemu sie wydawało... Jeżeli jest tutaj osoba, która potrafi pomóc licze, że podzieli się swoją wiedzą.       GG7554088
             
                                                                                    Z góry bardzo dziękuje  pozdrawiam

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: Nietypowy problem
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Luty 2011, 06:20:19 »
Cześć!

Co masz na myśli pisząc, że nie wczytuje? Że nie chce odtwarzać Ci żadnej stacji? Jeśli tak, to pokaż nam jakiś przykładowy adres, który odtwarzasz.

Mati

  • Gość
Odp: Nietypowy problem
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Luty 2011, 11:50:08 »
Hej bardzo dzięki za okazaną pomoc.Po wejściu w przeglądarkę stacji radiowych mam tabele w, której mam podział na shoutcast i icecast. Zawsze wyglądało to tak ,że wystarczyło wcisnąć odśwież i tabela ze stacjami była już załadowana ,a teraz kompletnie nic sie nie dzieje. Natomiast icecast działa dobrze.   

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: Nietypowy problem
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Luty 2011, 15:10:22 »
Wydaje mi się, że może to mieć związek z tym, że ShoutCast niedawno zmienił kod swojego katalogu. Spróbuj zaktualizować AIMPa do najnowszej wersji.

Mati

  • Gość
Odp: Nietypowy problem
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Luty 2011, 02:41:07 »
Już też tak kombinowałem lecz bezskutecznie.

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: Nietypowy problem
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Luty 2011, 09:28:10 »
Zerknąłem teraz do AIMPa i powiem Ci, że mam tą samą sytuację. Pogadam z autorem co da się zrobić, na bank jest to właśnie przez zmianę kodu katalogu.

Mati

  • Gość
Odp: Nietypowy problem
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Luty 2011, 22:09:01 »
Jeżeli jest taka opcja? Byłoby super i bardzo bym prosił o wskazówki jak rozwiązać ten problem.  :) Dzięki i pozdrawiam.

Mati

  • Gość
Odp: Nietypowy problem
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Marzec 2011, 22:06:34 »
Witam witam mam takie pytanie. Może już coś wiadomo odnośnie tego AIMP2? Ja przeszukałem już prawie chyba wszystko w tym temacie lecz niestety nie znalazłem nic. Wydaje się ,że sprawa pozostaje bardziej skomplikowana niż się spodziewałem.

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: Nietypowy problem
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Marzec 2011, 06:26:25 »
Jest tak jak pisałem, twórcom umknęły zmiany w katalogu. Informacja została wysłana do autorów, którzy obiecali, że się tym zajmą w miarę szybko. Na aktualną chwilę to wszystko co da się zrobić.

Mati

  • Gość
Odp: Nietypowy problem
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Marzec 2011, 03:46:50 »
Dziękuje Tobie bardzo za okazaną pomoc. Pozdrawiam

radiopkd

  • Gość
Odp: Nietypowy problem
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Luty 2012, 20:22:27 »
tez ci dziekuje tez mialem z tym problem

atb80

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Nietypowy problem
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Luty 2012, 16:49:42 »
Ja używam winampa lub Screamer Radio. W przypadku tego drugiego można nagrywać stacje radiowe.