04 Maj 2024, 01:06:40

Autor Wątek: Program do nadawiania Mixxx  (Przeczytany 4190 razy)

MuszKA

  • Gość
Program do nadawiania Mixxx
« dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:41 »
Witam przedstawiam łatwy w obsłudze program  do nadawania wyglądem przypomina VDJ 6  ale z porównaniem do niego ten jest w zupełności za darmo nie potrzeba szukać   dodatkowych programików aby swoje audycje nagrywać



Nagrywanie audycji:



potem ja znajdziecie w nagraniach w tym programie nie ma żandnych problemów aby edytować wystarczy przetrzymać nagranie i opuścić na pulpit w zależności co chcecie zrobić ;) oczywiście tylko tak po skrócie omawiam

[Obrazek: 44d7cfc9119a4c1amed.jpg]

kolekcji  zaznaczasz i przeciągasz do Auto  Dj i potem w nim tylko wciskasz włącz auto  np. jak musisz poszukac utworów na życzenie w necie to jest dobre bo nie musisz sie martwic żę nie zdążysz zrobic przejść :)







 

[Obrazek: 891ac4bd531c72e2med.jpg]





W konfiguracji mic wystarczy wejść w audio i tam macie wejścia/wyjścia

w pierwszym ustawiacie przez co ma muzyka przepływać a drugi przez co ma mic działać :)  oczywiście to sa moje konfiguracje każdy mże mieć inazej ja mam podstawowe ustawione tak jak ja gram





[Obrazek: 3a3996757ce53716med.jpg]







To są najciekawsze opcje tylko trzeba pobrać plik aby zapisywać w formacie mp3 :(  tu macie LINKA   nie podaje konkretnego pliku gdyż każdy ma inny system więc każdy sobie wybierze (pobrany plik libmp3lame.dll  zmieniamy tylko nazwe na lame_enc.dll i wrzucamy do głównego katalogu gdzie jest zainstalowany program i mam mp3 :)  



mam nadzieje że pomogłam pozdrawiam

pequeno

  • Gość
Re: Program do nadawiania Mixxx
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:41 »
Dość ciekawy program ale i tak moim zdaniem VDj jest bardziej zaawansowany (więcej opcji) miksowania.

Dj_Arko

  • Gość
Re: Program do nadawiania Mixxx
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:41 »
Jest to całkiem ciekawa opcja ale moim zdaniem nie przebija Vdj Zeby2

DjMilioner

  • Gość
Re: Program do nadawiania Mixxx
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:41 »
Co do tego Programu rzeczywiście Bardzo łatwy w obsłudze lecz u mnie niestety nie działa wszystko ładnie się zainstalowało lecz Ładuje nute na jeden deck i ładnie leci lecz nie gra nic w głośnikach i na audycji cisza ;/

Post: #5

  • Gość
Re: Program do nadawiania Mixxx
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:41 »
(06.05.2013 13:26)DjMilioner napisał(a):  Co do tego Programu rzeczywiście Bardzo łatwy w obsłudze lecz u mnie niestety nie działa wszystko ładnie się zainstalowało lecz Ładuje nute na jeden deck i ładnie leci lecz nie gra nic w głośnikach i na audycji cisza ;/



wejdź w audio ( w programie mixxx) może musisz zmieńić na inny głośnik w ustawieniach



(06.05.2013 13:12)Dj_Arko napisał(a):  Jest to całkiem ciekawa opcja ale moim zdaniem nie przebija Vdj Zeby2



Ja go podałam dla początkujących prezenterów ;)  jak każdy pewniew zaczynał od winampa ;) tak jak ja potem inny i inny zmieniałam  programy   jak nie wiem co a to mi się wydaje lepsza opcja niz winamp :) dla początkujących

MuszKA

  • Gość
Re: Program do nadawiania Mixxx
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:41 »
(06.05.2013 13:26)DjMilioner napisał(a):  Co do tego Programu rzeczywiście Bardzo łatwy w obsłudze lecz u mnie niestety nie działa wszystko ładnie się zainstalowało lecz Ładuje nute na jeden deck i ładnie leci lecz nie gra nic w głośnikach i na audycji cisza ;/

dodałam screeny mam nadzieje że ci pomoga :0 z mic trzeba popatrzeć kto jakie ma ustawienia bo nie wiem przez co grasz nie napisałeś czy normalny mic czy zwykłe słuchawki  ( z mic razem)

brt

  • Gość
Re: Program do nadawiania Mixxx
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:41 »
Tak jak napisała koleżanka wejdź ustawienia tego programu i sprawdź konfguracje karty dźwiękowej.. Ja zainstalowałem z czystej ciekawości i działa normalnie :)