21 Maj 2024, 10:19:48

Autor Wątek: Sam Broadcaster porady i triki użytkowników  (Przeczytany 4408 razy)

EdiEr

  • Gość
Sam Broadcaster porady i triki użytkowników
« dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:40 »
Wiadomo, że Sam to potężne narzędzie do nadawania. Jednak wielu radiowców nie zna zdecydowanej większości funkcji tego programu!

Piszcie w tym wątku jak wykorzystać przeróżne funkcje Sam-a, których sami używacie.

sql22

  • Gość
Re: Sam Broadcaster porady i triki użytkowników
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:40 »
(06.10.2012 13:08)EdiEr napisał(a):  Wiadomo, że Sam to potężne narzędzie do nadawania. Jednak wielu radiowców nie zna zdecydowanej większości funkcji tego programu!

Piszcie w tym wątku jak wykorzystać przeróżne funkcje Sam-a, których sami używacie.



multum odpisow, ok powiem na predce program bardzo dobry, mozliwosc nagrania adycji, mixowania utworow, zmiana tempa, statystyki w okienku, o rany co tam jeszcze, auto cross, manual cross, a o reszcie niech inni pisza, przecie calosci nie napisze ja.

forestradio

  • Gość
Re: Sam Broadcaster porady i triki użytkowników
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:40 »
Program super Wykrzyknik

Ma jeszcze funkcje: Auto Dj., przycisk do mówienia(PRESS TO TALK), możliwość połączenia się z wieloma serverami ShoutCast, nadawanie w eterze.

freshak

  • Gość
Re: Sam Broadcaster porady i triki użytkowników
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:41 »
Witam

program moim zdaniem najlepszy...

Ja używam:

- Sound FX - do jingli

- PAL Scripts - do wchodzenia na serwer bez ściągania pilota

- statistic Relays- do sprawdzania ilości słuchaczy z kilku serwerów na raz

- zapisywanie playlisty w programie

- volume wyciszenie wszystkich dźwięków w samie żeby odsłuchać jakiś otwór przed dodaniem do play listy

Titanic

  • Gość
Re: Sam Broadcaster porady i triki użytkowników
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:41 »
Posiada także możliwość korzystania z efektów DSP WinAmp-a. Można np. dodać sobie echo np. w torze mikrofonu, wyciszenie szumów mikrofonu itd. itp. :) "Podsłuch" innego utworu w czasie gdy na antenie nadawany jest inny utwór itp. Przyspieszanie tempa lub tonacji utworu ew. własnego głosu z mikrofonu ;) .



Polecam! :)

saptor

  • Gość
Re: Sam Broadcaster porady i triki użytkowników
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:41 »
(13.04.2013 16:30)freshak napisał(a):  - PAL Scripts - do wchodzenia na serwer bez ściągania pilota



Witam



Czy mogę prosić kilka słów więcej? Używam SAMa (poziom podstawowy) ale nawet nie wiedziałem, że można go użyć w ten sposób.

Do tej pory rozłączał autopilota ręcznie za każdym razem.

gacus124

  • Gość
Re: Sam Broadcaster porady i triki użytkowników
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:41 »
Chyba się zamienie...

Kiedyś ;)

marcovanscyzor

  • Gość
Re: Sam Broadcaster porady i triki użytkowników
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:41 »
Ja używam Sama i nie narzekam program dobry :). Polecam