16 Maj 2024, 00:48:39

Autor Wątek: Baza SamBroadcaster  (Przeczytany 4548 razy)

szymos

  • Gość
Baza SamBroadcaster
« dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:29 »
Aktualizował może ktoś z Was kiedyś FireBrida?Jakie bazy jeszcze polecacie?Zapraszam do dyskusji. Ja zamierzam zamienić na MySql warto?

rufi

  • Gość
Re: Baza SamBroadcaster
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:29 »
Warto szymos . Szczególnie gdy podczas nadawania korzysta się z  bardzo popularnego komunikatora jakim jest gg. Każdy  użytkownik zapewne wie  jak działa SAM razem z gadu  , osobiście zauważyłem znaczną poprawę w "płynnosci " działania  po zmianie bazy  na MySQL. Instalacja  przyznam  nie jest tak intuicyjna jak w firebirdzie  ale warto (moim zdaniem) zagłębić  sie w temat. Przyczynia sie to w efekcie do płynniejszej  a co za tym idzie przyjemniejszej pracy  z SAM Broadcasterem

szymos

  • Gość
Re: Baza SamBroadcaster
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:29 »
Też tak uważam . :) aczkolwiek nie wiem jeszcze co wybrać. Zeby2 Może coś polecisz?

rufi

  • Gość
Re: Baza SamBroadcaster
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:29 »
Osobiście używam bazy  stąd KLIK   wybierasz w zależności  od systemu  i architektury 32 lub 64bit

szymos

  • Gość
Re: Baza SamBroadcaster
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:29 »
Wiele przydatnych poradników odnośnie baz danych oraz całego programu Sam broadcaster                                                           Look Musicie tylko ustawić w swoich przeglądarkach tłumaczenie stron. W spolszczonym skrócie wygląda to tak : http://www49.zippyshare.com/v/53738313/file.html Gdy znajdę kiedyś chwilkę postaram się to wszystko spolszczyć wam tworząć dokument tekstowy.

szymos

  • Gość
Re: Baza SamBroadcaster
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:29 »
Altualizacja: Instalacja MySQL (źródło:Internet) Pobierz na komputer

brt

  • Gość
Re: Baza SamBroadcaster
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:29 »
Jeśli ktoś jest mało ogarnięty w konfiguracji lub instalacji mysql polecam mały przydatny program xampp. Tutaj masz php, mysql, apache, phpmyadmin w jednym, wystarczy przy instalacji zaznaczyć jaki pakiet chcesz wgrać w system.

szymos

  • Gość
Re: Baza SamBroadcaster
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:29 »
Zaiste Zeby2