Streaming > Oprogramowanie nadawcze

[Video] Rozmowy przez Skype na antenie (Sam Broadcaster + Skype)

(1/3) > >>

h4v3n:
Witam wszystkich. Mam nadzieję, że forum będzie się rozwijało i osiągnie ciekawy poziom. Do tego jednak potrzebni będą ludzie, przyciągnijcie ich tutaj ;)

Mam dla Was ciekawy poradnik. Opisana w nim jest możliwość łączenie się ze słuchaczami poprzez skype i transmisja rozmów w internetowy eter.

Wykorzystujemy moim zdaniem jedyne słuszne oprogramowanie do prowadzenia audycji internetowych, czyli program SAM Broadcaster. Dodatkowo będziemy potrzebować bardzo ciekawego programu Virtual Audio Cable. Jak sama nazwa wskazuje program możecie wykorzystać do tworzenia wirtualnych połączeń między oprogramowaniem audio w swoim komputerze... niezwykle przydatny. Ostatnią aplikacją jest oczywiście Skype, jako jedyny z całej trójki jest darmowy. Za SAMa i VAC jesteśmy zmuszeni zapłacić.

Wszystko przedstawione macie na poniższym filmie, w razie wątpliwości służę pomocą. Jeśli jesteście zainteresowani jakimiś poradnikami dotyczącymi wymienionego oprogramowania, to służę pomocą.

http://www.youtube.com/watch?v=1bELCzLTrzI

djbobslaw:
DObry art. Polecam! :)

paito:
Bardzo ciekawy artykuł
Chodź uważam ze nie ktrzórzy ludzie nie dadzą sobie rade bo filmik jest po angielsku
Ale jest bardzo czytelny + dla Ciebie

MaZZi:
Dzięki wielkie, na pewno się przyda :)

+ w twoją stronę !

dancefm:
Ja bym miał wielką prośbę czy może ktoś stworzyć taki tutek?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej