14 Maj 2024, 22:33:45

Autor Wątek: WinAmp  (Przeczytany 4556 razy)

pedro

  • Gość
WinAmp
« dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:39 »
Czy programem WinAmp można nadawać audycje zamiennie z programem nadawczym SAM Broadcaster ? Jesli tak, to w jaki sposób ustawić WinAmp ?

Bazzer

  • Gość
Re: WinAmp
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:39 »
wtyczkę shoutcast musisz posiadać i wypełnić poprawnie dane:) , powiem tyle granie z winampa to robienie za auto pilota :)

Post: #3

  • Gość
Re: WinAmp
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:39 »
Tak, możesz nadawać z wninampa, za pomocą wtyczki do której link podał Ci djmixlv.

Jak wszystko ustawić masz TUTAJ >>>

Pamiętaj jednak, że nadając za pomocą wtyczki shoutcast, wysyłasz "w eter" wszystkie dźwięki z Twojego komputera, a więc dźwięki gg, skypa, odsłuch piosenek itp...

Ma to swoje złe i dobre strony. Dobra jest taka, że możesz np. nadawać piosenki z youtube bez konieczności ich pobierania ;)

hanys020

  • Gość
Re: WinAmp
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:39 »
Wystarczy wyłączyć dzwięki systemowe i skype.Oczywiście włączyć stereo mixa lub Line in jeśli np bd grał z konsolki.

pedro

  • Gość
Re: WinAmp
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:39 »
Oki, wobec tego mam jeszcze jedno pytanie - w moim Smartfonie z Androidem pobralem aplikacje WinAmp, i jest tam zainstalowana wtyczka Shoutcast. Otwieram ja, jest pole wpisz adres URL radia netowego, wpisuje http://radiogoldlive.cba.pl/, zatwierdzam, po czym rozpoczyna sie buforowanie i ta czynnosc trwa w nieskonczonosc niezaleznie od tego jakie posiadam lacze - czy jestem w 100% zasiegu WiFi czy tez ciagne sygnal z sieci komórkowej. Jaki popełniam bład w odbiorze radia internetowego z shoutcasta na komórce ?



Pedro



(28.09.2012 09:56)EdiEr napisał(a):  Tak, możesz nadawać z wninampa, za pomocą wtyczki do której link podał Ci djmixlv.

Jak wszystko ustawić masz TUTAJ >>>

Pamiętaj jednak, że nadając za pomocą wtyczki shoutcast, wysyłasz "w eter" wszystkie dźwięki z Twojego komputera, a więc dźwięki gg, skypa, odsłuch piosenek itp...

Ma to swoje złe i dobre strony. Dobra jest taka, że możesz np. nadawać piosenki z youtube bez konieczności ich pobierania ;)

Grajek

  • Gość
Re: WinAmp
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:39 »
Hmm o ile wiem w url wpisuje się link do słuchania radia a nie do strony :)

pedro

  • Gość
Re: WinAmp
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:39 »
(02.10.2012 14:56)Grajek napisał(a):  Hmm o ile wiem w url wpisuje się link do słuchania radia a nie do strony :)



Czyli jaki ?



Bo sluchanie radia polega na zaladowaniu strony radia, czyli takiej jak podalem wyzej



(02.10.2012 15:05)pedro napisał(a):  
(02.10.2012 14:56)Grajek napisał(a):  Hmm o ile wiem w url wpisuje się link do słuchania radia a nie do strony :)



Czyli jaki ?



Bo sluchanie radia polega na zaladowaniu strony radia, czyli takiej jak podalem wyzej

EdiEr

  • Gość
Re: WinAmp
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:39 »
Strona radia nie ma nic do samego radia. Na stronie można umieścić player, albo link do odsłuchu.

Chcąc słuchać radia netowego powinieneś wpisać link do odsłuchu danego serwera. W przypadku radia którego stronę podałeś będzie to: http://s1.slotex.pl:7220

bassboy

  • Gość
Re: WinAmp
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:39 »
Polecam vDJ, ja tam gram z konsolą i jest git, nawet bez konsoli idzie nawet prosty do ogarnięcia.