07 Maj 2024, 11:45:54

Autor Wątek: Problem z Vdj .  (Przeczytany 2712 razy)

KacperoLS

  • Gość
Problem z Vdj .
« dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:47:51 »
Witam , posiadam VDJ 7 crack . Od pewnego czasu miałem problemy z kartą dźwiękową "Realtek Audio HD" ale już ok , jednak gdy pobrałem d nowa vdj , w ustawieniach zawsze zaznaczałem w "Sound Cart" zawsze tą kartę , ale jak pobrałem to mi od razu pokazuje "Asio"' nie miałem i pisał Error , pobrałem ok , fajnie . Ale mikrofonu słychąc nie było 0 głosu , 0 rekacji w nagrywaniu . Teraz pytanie dlaczego ? Zawsze ustawiałem kartę "Realtek Audio HD" i wszystko w 100% działało . Miałem przerwe w graniu , chce grać . Ale jak głupi wkurzam się z tym problemem Po prostu nerwy mi puszczają ... Pomoże mi ktoś tak aby wszystko było jak dawniej ?

2 Problem .
Podłaczyłęm mikser "NUMARK M 101 BEZ USB" i sterownik kolega po fachu polecił mi "realtek Audio Deck HD " ale u mnie wgl to nie odbiera . Przez co mikser wgl nie działa mi vdj ... ;(

Jednak najbardziej potrzebuje odpowiedzi na 1 problem ,, chociaż grać z vdj

 Pozdrawiam !

Symbiotic

  • Gość
Re: Problem z Vdj .
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:47:51 »
wbij w zakladke w realteku mikrofon zobacz czy masz zaznaczone " formowanie wiazki" jesli tak odznacz ok i odpal vdj potem w ustawieniach wez advanced i tam ustaw po kolei Master Majka Sluchawki .

pequeno

  • Gość
Re: Problem z Vdj .
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:47:51 »
Jak podpinasz USB to odrazu Ci wykrywa Asio :)
Odinstaluj sterki ASIO :)

I tak jak kolega wyżej napisał w Cofingu ustaw.

Jak chcesz to mogę Ci pomóc odezwij się na priv.

Siley

  • Gość
Re: Problem z Vdj .
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:47:51 »
Podepnę się pod ten temat. Instalując VDJ ktoś polecił mi sterowniki ASIO. Teraz mam problem z graniem z Virtuala. Ustawiam majka w config, ale gdy wejdę na serwer testowy - muzykę słychać, ale mojego głosu nie, jedynie dźwięk wyciszający muzykę i lekki trzask gdy wcisnę "mic" przy dekach. Czy ktoś pokieruje mną krok po kroku jak to zrobić? Miałam sporą przerwę. Wcześniej grałam na XP'ku i wszystko poszło gładko, a na 7 mam z tym problem.