13 Maj 2024, 02:04:17

Autor Wątek: Problem z nazwą prezentera w autopilocie.  (Przeczytany 3376 razy)

Robert

  • Gość
Problem z nazwą prezentera w autopilocie.
« dnia: 28 Lipiec 2012, 12:55:30 »
Mam ustawione na nadawanie autopilota w mp3 i niestety statystyki nie wyświetlają się pełne . Mimo ustawienia nazwy strumienia w autopilocie , pokazuje w statach , że jest N/A I nie generuje tez nazwy utworu ani tez wykonawcy .
« Ostatnia zmiana: 30 Lipiec 2012, 10:46:56 wysłana przez karol »

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: Problem z nazwą prezentera w autopilocie.
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Lipiec 2012, 11:24:59 »
W naszym odtwarzaczu nie pokazują się nazwy utworów, a jedynie pole genre i description. Pewnie nie są wypełnione, więc pokazuje się N/A.

Robert

  • Gość
Odp: Problem z nazwą prezentera w autopilocie.
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Lipiec 2012, 06:26:54 »
Chyba się nie zrozumieliśmy Karol; do odsłuchu zazwyczaj korzystam z winampa , gdy gra prezenter jest ok. Pokazuje ERDS i pokazuje kto gra i jaki utwór leci aktualnie. Gdy załączony jest autopilot , mimo wypełnienia wszystkich pól w autopilocie , w statystykach pokazuje się tylko : Słucha nas 2 słuchaczy. Gra dla Was N/A , Słuchacie :, i to wszystko . Wszystkie pola w autopilocie wypełnione , koder ustawiony na mp3 i pokazuje tylko to co wyzej napisałem.

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: Problem z nazwą prezentera w autopilocie.
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Lipiec 2012, 09:03:48 »
W konfiguracji autopilota nie wypełniłeś metadanych.

Robert

  • Gość
Odp: Problem z nazwą prezentera w autopilocie.
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Lipiec 2012, 09:33:41 »
Karol.... wybacz ale wszystkie pola wypełnione , metadane też . Nie jestem laikiem - radio internetowe prowadzę już bardzo długo :) . Czy nie lepiej byłoby sprawdzić , a nie pisać , że czegoś nie zrobiłem ? ;) . Pozdrawiam.

Możesz sprawdzić jak to wygląda na stronie Naszej jak gra autopilot : www.inneradio.pl

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: Problem z nazwą prezentera w autopilocie.
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Lipiec 2012, 09:54:35 »
Cytuj
Stream AIM:    N/A
Stream IRC:    N/A
Które z tych pól to te, które wyświetlasz w statystykach?

P.S. Faktycznie musisz wyjątkowo długo prowadzić radio, skoro zamieszczasz takie teksty:
Cytuj
W Naszym Radiu jest emitowana muzyka dla przyjemności słuchaczy. Odtwarzane utwory są emitowane w obniżonej jakości dźwiękowej. Celem naszego radia jest popularyzacja utworów oraz zachęcenie słuchaczy do zakupu oryginalnych nagrań prezentowanych wykonawców, co jest zgodne z Ustawą o Prawie Autorskim z dnia
1 sierpnia 2000 roku.
« Ostatnia zmiana: 30 Lipiec 2012, 09:56:30 wysłana przez karol »

Robert

  • Gość
Odp: Problem z nazwą prezentera w autopilocie.
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Lipiec 2012, 10:12:53 »
Sorki wielkie bo nie odpowiedziałem na 1 pytanie
skopiowałem kawałek kodu co u mnie wyświetlaja statystyki:
$etykiety = Array("Jakosc", "Ilosc sluchaczy", "Ilosc slotow", "Unikalnych IP", "Rekord sluchaczy", "Sredni czas sluchania", "Tytul audycji", "Format", "Typ muzyki", "Adres www", "ICQ", "Nadaje (AIM)", "Kanał IRC", "Tytul");

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: Problem z nazwą prezentera w autopilocie.
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Lipiec 2012, 11:09:03 »
W konfiguracji autopilota trzeba ustawić pole AIM, ewentualnie w kodzie zmienić, żeby brał to z innego pola.

Skontaktuj się z pomocą techniczną, tam Ci powiedzą jak to pierwsze załatwić na naszym panelu.