15 Maj 2024, 23:42:43

Autor Wątek: Skrypt zdejmowania autopilota SAM Broadcaster  (Przeczytany 4223 razy)

rufi

  • Gość
Skrypt zdejmowania autopilota SAM Broadcaster
« dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:39 »
Witam . Wielu z was używa do nadawania programu SAM Broadcaster , nie do końca wiedząc jakie funkcje on posiada. W dzisiejszym poradniku przedstawię wam jak skonfigurowac skrypt dzięki któremu wasze wejście  na antene nie bedzie wymagało logowania sie gdziekolwiek , czy to na serwerze , czy panelu a zdjecie autopilota nastapi za jednym kliknięciem w  SAM-ie.



1.Uruchamiamy  SAM-a

2 W pasku  na górze  klikamy  "Desktop B"  szukamy  okienka  PAL Scripts

3 W PAL Scripts klikamy  " + " i wybieramy skrypt  "KickSource.pal " nast polecenie  "otwórz"  



Po wykonaniu  tych podstawowych czynnosci w  okenku PAL Scripts  pojawi nam sie wymieniony wyżej skrypt , w celu  konfiguracji klikamy na niego dwa  razy ,  interesuje was  TYLKO  okienko  "{ CONFIGURATION }"

 Wypełniacie  je w nast.  sposób :



const shoutcast_password = 'hasło admina serwera';

const shoutcast_host        = 'adres IP serwera';

const shoutcast_port        = 'port serwera';



Po  poprawnym wypełnieniu musicie to sobie zapisać  klikając Ctrl+S no i zamknijcie okienko

skrypt  jest gotowy do użycia  ale żeby  było wam łatwiej proponuje  umiescic go na stronie głównej SAM-a

Click "Desktop A" polecenie  Window -> PAL Scripts  , zatwierdźcie .

macie okienko PAL Scripts na str  głównej . Proponuje zmniejszyc i umieścic gdzieś w rogu



Wazne Wykrzyknik w okienku  encoders musi byc jeden serwer , inaczej skrypt bedzie "kopał" wszystkie serwery , wiadomo  kopnie jeden a inne bedą  czuwać obciązając SAM-a . No i rada ode mnie  ostroznie ze skryptem dla prezenterów wobec których nie do końca macie zaufanie  . Pozdrawiam.
 Jacek

Titanic

  • Gość
Re: Skrypt zdejmowania autopilota SAM Broadcaster
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:39 »
(19.05.2013 10:05)rufi napisał(a):  Wazne Wykrzyknik w okienku  encoders musi byc jeden serwer , inaczej skrypt bedzie "kopał" wszystkie serwery

Dlaczego ma kopać inne skoro w Kicksource.pal ma konfigurację do jednego?

Ja mam od dawna kilka w Encoders i kopie mi tylko ten do którego ma "dostęp".

:)

rufi

  • Gość
Re: Skrypt zdejmowania autopilota SAM Broadcaster
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:39 »
Mała  korekta . Rzeczywiscie tak jak podał TITANIC  nie bedzie "kopało " innych serwerów  jesli podczas dodawania nowego serwera  nie zaznaczy sie  sie  opcji  "Auto reconect  encoder  after  ". KickSource.pal próbuje kopnąć  wszystko . Przynajmniej mam tak u siebie.

rufi

  • Gość
Re: Skrypt zdejmowania autopilota SAM Broadcaster
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:39 »
(15.07.2013 14:00)mariusz930 napisał(a):  A gdzie można tego PALa ściągnąć?



Nie ściągasz . Czytaj dokładnie  i ze zrozumieniem .Myśle , że wszystko co tam opisałem jest jasne  i przejrzyste .

discoboy

  • Gość
Re: Skrypt zdejmowania autopilota SAM Broadcaster
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:39 »
Wiekszosc administrator radi nie da hasla admina servera :) Taka prawda :) Ja bym nie dal hasla admina swoim prezenterom

szymos

  • Gość
Re: Skrypt zdejmowania autopilota SAM Broadcaster
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:39 »
(15.07.2013 14:33)discoboy napisał(a):  Wiekszosc administrator radi nie da hasla admina servera :) Taka prawda :) Ja bym nie dal hasla admina swoim prezenterom



dokładnie potrzebne jest hasło admina :) jak dla MNIE KTOŚ BY musiał grac u mnie z dwA  latka aby uzyskać takie hasło lub musiŁA TO by być bardzo zaufana osoba :)