21 Maj 2024, 18:51:37

Autor Wątek: Branek  (Przeczytany 3096 razy)

Branek

  • Gość
Branek
« dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:48:00 »
Witam wszystkich pisze z prośba o pomoc.Od niedawna załozyłem swoje radio chce nadawac przez winampa pobrałem wtyczke potrzeban do tego zainstalowałem ale kiedy przychodzi do klikania w oknie Output na connectic to mi sie nie łaczy tylko mruga na przemian connecting i reconneting. Co zrobic zeby sie połaczyło czekam na odpowiedz z góry dziekuje

szymos

  • Gość
Re: Branek
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:48:00 »
(03.03.2013 15:57)Branek napisał(a):  Witam wszystkich pisze z prośba o pomoc.Od niedawna załozyłem swoje radio chce nadawac przez winampa pobrałem wtyczke potrzeban do tego zainstalowałem ale kiedy przychodzi do klikania w oknie Output na connectic to mi sie nie łaczy tylko mruga na przemian connecting i reconneting. Co zrobic zeby sie połaczyło czekam na odpowiedz z góry dziekuje

Pobierasz winampa i do niego ten dotatek : SHOUTcast DSP Plug-In for Winamp 5.x 2.2.3 Build 112 Download
Przez ten dostatek możesz się łączyć z serwerem.
A resztę przejścia i tak dalej robisz w virtualu . http://www.download.net.pl/5658/SHOUTcas...Winamp-5x/ resztę info masz w dziale :)                                                                                                                        
1.Pobierz Winampa
2.Zainstaluj
3.Włącz Go
4.Gdy Jest Okno Winamp'a
5.Kliknij Prawym Przyciskiem
6.Wybierz Opcje|Options I Następnie Preferences
7.Wejdz W Zakładkę DSP/Effect
8.Wyskoczą Ci Różne Dane
9. Wybierz Nullsoft SHOUTcast Source DSP v1.9.1
10.Jak W To Klikniesz Otworzy Się Okno
11.Nazwa SHOUTcast Source
12.Weż Tam Zakładke W Tym Oknie Output
13.Potem Output 1
I Dane Adress:
Port:
Password:
Następnie Wrzuć Muzę Do Winamp'a
I Jak Wpisujesz To Adress Itp To Obok Masz Yellowpages Wejdż w to
W Description:Kategoria Muzy Jakiej Słuchasz
Genre Twoje Pseudo Jako Dj Np.DJ Kokodzambo xD
No I Potem Bierzesz W To Connection Obok Yellowpages Tam Gdzie Masz To Adress ITP
I Weż Włącz Muze W WInamp I Daj Connect I Leci Muza.