10 Maj 2024, 00:46:00

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 7 8 [9] 10
81
Oficjalny dział 4stream.pl / Inny program do nadawania niż Winamp
« Ostatnia wiadomość wysłana przez devgaming dnia 14 Sierpień 2017, 12:37:50 »
Witam,

Niestety program Winamp jest u mnie awaryjny i czasami się zacina przy nadawaniu radia, albo crashuje. Poszukuje innego programu do nadawania. Znalazłem nawet na stronie 4stream.pl poradnik do instalacji wtyczki do programu AIMP. http://www.4stream.pl/shoutcast/69-shoutcast-source--odtwarzacz-aimp.html Jednak poradnik jest przestarzały, ponieważ nie można pobrać wtyczki już. Znalazłem w Internecie jakąś ruską wtyczkę i też inną do AIMP'a. Po "instalacji" (po prostu skopiowaniem pliku .dll do folderu "plugins" w folderze instalacji programu) ten program wykrywa pod zakładką "pluginy" wtyczkę, ale nie jest możliwe obsługiwanie jej. Będę bardzo wdzięczny za wskazówki do skorzystania z tej wtyczki w AIMP'ie lub informacje o innym programie do nadawania muzyki. Pozdrawiam.
82
Sponsoring / Szukam Sponsora do RadiaLDN
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dawid dnia 13 Sierpień 2017, 22:43:15 »
Witam

Poszukuje sponsora do RadiaLDN.co.uk w zamian wstawie na strone wasza reklame serwerow.

Czekam na odpowiedz

Pozdrawiam

Dawid
83
Oficjalny dział 4stream.pl / Odp: Problem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Karol dnia 08 Sierpień 2017, 17:25:27 »
usuwasz je w ustawieniach przeglądarki
84
Oficjalny dział 4stream.pl / Odp: Problem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Szerep dnia 31 Lipiec 2017, 16:51:58 »
zdradz mi proszę jak, chce usunąć stare hasla i nie mogę przy logowaniu się do panelu adminisrtratora. ciagle wyskakują  :(
85
Oficjalny dział 4stream.pl / Odp: Problem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez BoroCRX dnia 28 Lipiec 2017, 20:27:46 »
iz nie moge usunac, daje do zamkniecia po kilkuset probach w koncu odgadlem
86
Oficjalny dział 4stream.pl / Problem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez BoroCRX dnia 28 Lipiec 2017, 20:24:21 »
Czemu w panel.4stream.pl nie mam opcji zresetowania hasla???
87
Oficjalny dział 4stream.pl / Odp: brak mozliwosci wejscia do panelu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Szerep dnia 27 Lipiec 2017, 21:08:10 »
wlasnie nie była zbyt dluga , od niedzieli do dzisiaj
 i to nie chodzi o dwa zlote, ale o zasade
 pozdrawiam

88
Oficjalny dział 4stream.pl / Odp: brak mozliwosci wejscia do panelu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Szerep dnia 27 Lipiec 2017, 20:24:07 »
nie, nie mam autopilota
89
Oficjalny dział 4stream.pl / Odp: brak mozliwosci wejscia do panelu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Grott dnia 27 Lipiec 2017, 20:22:27 »
oczywiście chodzi o panel zarzadzania. wiem co należy podac korzystam z tego portu ponad rok. ale przy probie wejścia pojawia się komunikat "Wprowadzono nieprawidłowe dane! Jeżeli ich nie pamiętasz wybierz opcję odzyskaj dane lub..... i td . w niedziele było wszystko ok :(


Kilka lat rowniez korzystam z tego hostingu, zdarzalo sie czasami miec klopoty. Podczas logowania do panelu po podaniu numeru portu jako loginu i hasla moze trzeba skorzystac z tego monitu :  "Wprowadzono nieprawidłowe dane! Jeżeli ich nie pamiętasz wybierz opcję odzyskaj dane...", wydaje mi sie, ze trzeba bedzie podac adres e-mail, wowczas otrzymasz maila z instrukcja o dalszym postepowaniu. Ale sprawe nalezy przekazac do pomocy technicznej. I jedno pytanie, czy do tego portu jest przypisany tzw. autopilot? I czy w tym przypadku leci z niego cos?

P.S. Wlasnie przed chwila sprawdzalem - taka stacja nie istnieje, brzmi odpowiedz. To znaczy, ze stacja: 4stream.pl:18112 nie istnieje. Zbyt dluga przerwa byla miedzy nadawaniami. Serwer z tym portem zostal wygaszony, nowy SMS zalatwi sprawe.
90
Oficjalny dział 4stream.pl / Odp: brak mozliwosci wejscia do panelu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez devgaming dnia 27 Lipiec 2017, 18:54:14 »
Dzisiaj tak samo chciałem się zalogować do panelu zarządzania, jednak jest napisane, że podałem nie prawidłowe dane. Ostatni raz włączałem serwer około 10 lipca.  Mój port to 18312. Kiedy wchodzę w Adres do słuchania: http://www.4stream.pl/site-18312.html wyświetla mi się "Armata FM" tak jakby ktoś inny przejął moje radio. Proszę o pomoc.
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10