12 Maj 2024, 11:08:27

Autor Wątek: [sc_trans] Licencja na mp3  (Przeczytany 3175 razy)

Medykoo

  • Gość
[sc_trans] Licencja na mp3
« dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:47:43 »
Witam,

Mam problem z ustawieniem najnowszej wersji sc_trans na nadawanie strumienia w mp3 (acc niestety odpada, gdyż mój player na stronie nie obsługuje tego formatu strumienia). Wiem że kiedyś była potrzebna licencja od Winampa, ale teraz już nie da się jej kupić przez zamieszanie związane z końcem Winampa i przejęciem go przez Microsoft. Wiem również, że istnieje wersja sc_trans w której mp3 jest za darmo i właśnie tej wersji aktualnie używam, ale niestety nie podoba mi sie jej zarządzanie metadanymi w tym brak możliwości przesyłania okładek albumów(sc_trans_4_2008_12_10 jest obsługiwana jako źródło v1).

I teraz takie pytanie, czy istnieje możliwość kupna licencji lub zdobycie jej w jakikolwiek sposób na ten moment?

Pozdrawiam Medykoo

szymos

  • Gość
Re: [sc_trans] Licencja na mp3
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:47:43 »
Jakiego masz winampa?

Medykoo

  • Gość
Re: [sc_trans] Licencja na mp3
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:47:43 »
v5.601. Ale czy to ma coś do rzeczy?

szymos

  • Gość
Re: [sc_trans] Licencja na mp3
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:47:43 »
PPM na pliku w playliście, 'Wyświetl informacje o pliku...', zakładka 'Okładka albumu' i 'Zmień...' Próbowałeś?
Można też poprzez: wyślij do -> automatyczne dodawanie znaczników (można wiele plików zaznaczyć). Wtedy poprawnie otaguje, jeśli coś jest źle otagowane. Potem powinno poprzez "pobierz okładkę albumu" po kliknięciu na miejsce, gdzie jest okładka, wyszukać ją i ustawić.


Resztę Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania znajdziesz tu:
Look

Medykoo

  • Gość
Re: [sc_trans] Licencja na mp3
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:47:43 »
Ale my się źle zrozumieliśmy. Strim przez Winampa chodzi bez zastrzeżeń. Chodzi mi o autopilota przez sc_trans.

szymos

  • Gość
Re: [sc_trans] Licencja na mp3
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:47:43 »

Medykoo

  • Gość
Re: [sc_trans] Licencja na mp3
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:47:43 »
Czytałem ten temat. Właśnie stąd mam starszą wersje sc_trans która nie wymaga licencji na nadawanie w mp3. Wiem że można w ten sposób to zrobić, ale wersja ta nie obsługuje np przesyłania okładek albumu. I stąd pytanie czy da rade jakoś zdobyć licencje na mp3 do najnowszej wersji sc_trans, czy może jest jakis inny sposób?

brt

  • Gość
Re: [sc_trans] Licencja na mp3
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:47:43 »

Kod:

Medykoo

  • Gość
Re: [sc_trans] Licencja na mp3
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:47:43 »
Czyli nic sie nie da zrobić? Bez magicznych w sc_trans.conf:

unlockkeyname=Name
unlockkeycode=XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX

, nic nie zrobię i jestem zdany na stara wersje sc_trans?

brt

  • Gość
Re: [sc_trans] Licencja na mp3
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:47:43 »
Da sie zrobić, można napisać własne api do wyciągania okładki np z sklepu muzycznego i po sprawie ;)