11 Maj 2024, 17:48:30

Autor Wątek: shoutcast problem na win 7  (Przeczytany 3982 razy)

Saragossa

  • Gość
shoutcast problem na win 7
« dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:48:06 »
witam posiadam win 7 i mam ogromny problem z shoutcastem. Mianowicie albo nie moge go ustawic a to zaraz potem mixstereo działa razem z mikrofonem i muzyki nie wycisza ;/  i juz nie mam pojecia jak to zrobic ;/
Ma ktos jakie rady co do win 7 i swhoutcasta ?

Radio ItaloDance

  • Gość
Re: shoutcast problem na win 7
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:48:06 »
Witam
Jaka wersje SAMa posiadasz ? posiadam  win7  i u mnie nigdy nie bylo problemów z dzialaniem ani z konfiguracja SAMa  :)

Pozdrawiam
Mariola

Texas

  • Gość
Re: shoutcast problem na win 7
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:48:06 »
(06.11.2012 23:49)Radio ItaloDance napisał(a):  Witam
Jaka wersje SAMa posiadasz ? posiadam  win7  i u mnie nigdy nie bylo problemów z dzialaniem ani z konfiguracja SAMa  :)

Pozdrawiam
Mariola


Skąd wiesz że autor postu ma SAM'a?
Może mieć również winampa z wtyczka shoutcast.
Proszę opisać dokładniej program, postaramy się pomóc.

Edit: Nie zobaczyłem daty, tak więc przepraszam za odkopanie, chyba że problem nadal istnieje spróbuje pomóc!

sql22

  • Gość
Re: shoutcast problem na win 7
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:48:06 »
(09.12.2012 20:39)Texas napisał(a):  
(06.11.2012 23:49)Radio ItaloDance napisał(a):  Witam
Jaka wersje SAMa posiadasz ? posiadam  win7  i u mnie nigdy nie bylo problemów z dzialaniem ani z konfiguracja SAMa  :)

Pozdrawiam
Mariola


Skąd wiesz że autor postu ma SAM'a?
Może mieć również winampa z wtyczka shoutcast.
Proszę opisać dokładniej program, postaramy się pomóc.

Edit: Nie zobaczyłem daty, tak więc przepraszam za odkopanie, chyba że problem nadal istnieje spróbuje pomóc!


bo profesjonalisci albo prawdziwi prezenterzy graja na samie, a dzieci na winampie, proste, po drugie jak ktos pomugl to osoba pytajaca mogla by odp dzieki oki itp

EdiEr

  • Gość
Re: shoutcast problem na win 7
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:48:06 »
Cytat:bo profesjonalisci albo prawdziwi prezenterzy graja na samie, a dzieci na winampie, proste

Bzdura! Profesjonaliści grają przy pomocy zupełnie innego oprogramowania, którego pirackiej wersji w necie nie znajdziesz ;) A co do "prawdziwych prezenterów" to znam kilku świetnych, którzy od lat nadają z winampa... Więc nie gadaj bzdur o "profesjonalistach"...

sql22

  • Gość
Re: shoutcast problem na win 7
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:48:06 »
(12.12.2012 21:00)EdiEr napisał(a):  
Cytat:bo profesjonalisci albo prawdziwi prezenterzy graja na samie, a dzieci na winampie, proste

Bzdura! Profesjonaliści grają przy pomocy zupełnie innego oprogramowania, którego pirackiej wersji w necie nie znajdziesz ;) A co do "prawdziwych prezenterów" to znam kilku świetnych, którzy od lat nadają z winampa... Więc nie gadaj bzdur o "profesjonalistach"...


jestes pewien ze muwie o piratach, nie obrazaj mnie, mnie stac na kupno orginalu, po 2 primo mam namysli dzieci a doroslych, po 3 osobiscie znam 7 profesjonalistow i cala 7 leci na samie, po 3 jesli nie znasz wszystkich opcji sama i nie potrafisz ich skonfigurowac to nie moj problem, po 4 sprawdz obciazenie procka dla jednego i drugiego tak wiec Soczek i cisza

EdiEr

  • Gość
Re: shoutcast problem na win 7
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:48:06 »
A ja polecam czytanie ze zrozumieniem ;) Gdzie ja napisałem że mam problemy z SAM-em? Zeby2
A po drugie polecam sprawdzenie w słowniku, co znaczy słowo "profesjonalista" bo z tym chyba też masz problem... Profesjonaliści nie grają z SAM-a, a z oprogramowania radiowego które nie kosztuje kilkuset zł. a kilka - kilkanaście tysięcy w najuboższej wersji ;)
Pozdrawiam i bez odbioru :)

hanys020

  • Gość
Re: shoutcast problem na win 7
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:48:06 »
(13.12.2012 12:51)sql22 napisał(a):  jestes pewien ze muwie o piratach, nie obrazaj mnie, mnie stac na kupno orginalu, po 2 primo mam namysli dzieci a doroslych, po 3 osobiscie znam 7 profesjonalistow i cala 7 leci na samie, po 3 jesli nie znasz wszystkich opcji sama i nie potrafisz ich skonfigurowac to nie moj problem, po 4 sprawdz obciazenie procka dla jednego i drugiego tak wiec Soczek i cisza


po 1. Pisząc profesjonaliści masz na myśli Rozgłośnie nadające na falach fm? Nie chce mi się wierzyć że "profesjonalni" tak jak ich nazwałeś prezenterzy grają Sam Broadcastera. Owszem jest to dobry program do nadawania i nawet nie taki drogi z porównaniu z innymi. Ja np swojego czasu budowałem/testowałem playlisty na StationPlaylist Studio(triall) Moim Zdaniem to tak wygląda jakbyś powiedział " Mój kolega jest profesjonalnym DJ ma obcykanego virtual DJ i gra na dużych imprezach"

po.2 Uraziło mnie to jak cholera, z racji takiej że sam korzystam z wtyczki shoutcast. Daje mi to swobodę grania jak i wyboru różnych programów np właśnie Sama wykorzystując przy tym StereoMixa. Nie opóźnia emitowanych Naszych vocali w radiu. Podsumowując nie wypowiadaj się na temat wtyczek programów których nie znasz.


Sorry za spam.

EdiEr

  • Gość
Re: shoutcast problem na win 7
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:48:06 »
Prawda jest taka, że SAM Broadcaster to mimo wszystko zabawka dla amatorów. Fakt - jest programem niesamowicie konfigurowalnym z olbrzymią ilością opcji, nie mniej jednak nie jest to oprogramowanie dla profesjonalnych stacji radiowych.

deejayneo

  • Gość
Re: shoutcast problem na win 7
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:48:06 »
Nie znam się aż na tyle aby móc oceniać ale moim zdaniem wśród bardziej zaawansowanych prezenterów popularniejszy jest chyba VDJ :) jeśli się mylę to nie poprawcie