14 Maj 2024, 21:16:17

Autor Wątek: Sam Brocaster instrukcja  (Przeczytany 4150 razy)

szymos

  • Gość
Sam Brocaster instrukcja
« dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:27 »
Sam Broadcaster to wciąż jeden z najlepszych programów do nadawania.Myślę,że instrukcja się przyda :)zwłaszcza dla tych którzy zaczynają swoją przygodę z radiem.

txt.txt

http://www27.zippyshare.com/v/16813215/file.html

sam4.exe

http://www27.zippyshare.com/v/45388551/file.html

                                                          SAM Broadcaster:

Potężna aplikacja pozwalająca na tworzenie audycji radiowych z możliwością tworzenia list odtwarzania i równoległego nadawanie w dwóch odmiennych jakościach. Program pozwala na prowadzenie statystyk, dodawanie głosu oraz możliwość korzystania z dwóch niezależnych konsoli.

Tola

  • Gość
Re: Sam Brocaster instrukcja
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:27 »
szymos przeglądam tę isntrukcję (zaznaczam, że raczej słabo się znam na instalacji programów) ale już pierwsze zdania mnie zastanawiają: "Darujemy sobie opis instalacji tego programu, po prostu zainstaluj go nie zmieniając nic w opcjach instalacyjnych:) instalacyjnych wszystko będzie dobrze:). 2. Po zainstalowaniu SAM BROADCASTER wymaga małych kosmetycznych..." Ani słowa o bazie?

Jeśli to ma być tylko instrukcja obsługi to spoko :)

szymos

  • Gość
Re: Sam Brocaster instrukcja
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:27 »
"Darujemy sobie opis instalacji tego programu, po prostu zainstaluj go nie zmieniając nic w opcjach instalacyjnych" Zainstalowanie tego programu jak także innych jest banalnie proste dlatego pominąłem to.Wystarczy przeczytać następnie zaakceptować warunki umowy i dalej postępować zgodnie z normalnymi opcjami instalacji nie zmieniając nic po prostu aż do procesu instalacji :)

Tola

  • Gość
Re: Sam Brocaster instrukcja
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:27 »
Jesli zatem ma być to instrukcja dla początkujących uważam, że to istotna kwestia chociażby dlatego, iż niektóre programy do nadawania nie wymagają instalacji bazy. Twierdząc więc, że jest to instrukcja dla początkujących uważam, iż ta kwestia jest istotna. Wystarczy jedno zdanie informujące o konieczności posiadania działającej bazy. Pozdrawiam ;)

szymos

  • Gość
Re: Sam Brocaster instrukcja
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:27 »
Przy instalacji owego programu naturalnie mogę pomóc jeśli wypłynęła by takowa prośba-nie ma problemu:)

rufi

  • Gość
Re: Sam Brocaster instrukcja
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:27 »
Rzeczywiście , instalacja SAM-a domyślnie ładuje nam firebirda , który posiada taka samą ilośc  przeciwników jak i zwolenników  , Reszcie oczywiście nie robi to różnicy . Osobiście kozystam z MySQL i tajemnica poliszynela jest fakt dlaczego własnie ta baza , Przekonaja sie o tym i dostrzega różnicę Ci którzy prowadza audycję uzywając np. gg.. Leon dla nieogarniętych na początek wystarczy . Dobra robota .Pozdrawiam

Jarek

  • Gość
Re: Sam Brocaster instrukcja
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:27 »
Nie ściągajcie sama od tego gościa tam znajduje się wirus ktory jest niewidoczny dla wszystkich antywirusów . Po 2 miesiącach komputer szwankuje i zwalnia internet . ja juz z korzystałem i załuje  musialem formata zrobic

brt

  • Gość
Re: Sam Brocaster instrukcja
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:27 »
hahhaha a nie pomyślałeś kolego że twój antyvir oznaczył cracka jako nieznany format pliku? Dlatego też wyskoczyła ci informacja że ten plik jest zawirusowany ;)

szymos

  • Gość
Re: Sam Brocaster instrukcja
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:27 »
U mnie tez tak wyskoczyło Zeby2 ale program nie stwarza żadnych problemów ,mam go już bardzo długo i nic się nie dzieje Zeby2

stanleypol23

  • Gość
Re: Sam Brocaster instrukcja
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:27 »
wyskakuj mi gość  i mówi dubilibudabu itp. Co takiemu gościowi zrobic ? ;p