14 Maj 2024, 19:55:56

Autor Wątek: Opóźnienie w Sam Broadcaster  (Przeczytany 4065 razy)

moniska

  • Gość
Opóźnienie w Sam Broadcaster
« dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:39 »
Wie ktoś jak wyłączyć opóźnienie w Sam Broadcaster? Chodzi o to, że kiedy puszczam muzykę na audycji lub coś mówię to u mnie nuta już się zaczęła a u sluchaczy jeszcze nie, tak samo jest z dźwiękiem z mikrofonu. Trzeba coś zmienić w ustawieniach czy jak? Mam Sam Broadcaster 4.9.2

marcovanscyzor

  • Gość
Re: Opóźnienie w Sam Broadcaster
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:39 »
Musisz w ustawieniach ustawić:

Wejdź w ustawienia tam gdzie masz do połączenia się ze serwerem (Encoders)

i teraz musisz kliknąć miedzy +  a - masz taki Klucz roboczy jak by Zeby2 klikasz to i wyskoczy i okienko i po prawej stronie zobacz jak masz to zmień to  pole pierwsze ustaw na  1 i pole drugie ustaw na 1 po niżej zamieszczam ci screen byś wiedział o co mi kaman. Zeby2 Jeżeli pomogłem daj Reputację Zeby2

[Obrazek: 2s0ocvc.png]

szymos

  • Gość
Re: Opóźnienie w Sam Broadcaster
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:39 »
Wchodzimy w config ,następnie w Audio Mixer Pipeline-w konfiguracji wystarczy przekierować mikrofon bezpośrednio na encodery



VOICE FX destination (tutaj zmieniamy z ustawienia mixer na encoder) :) Wsio ;)

chloras

  • Gość
Re: Opóźnienie w Sam Broadcaster
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:39 »
(14.07.2013 16:52)marcovanscyzor napisał(a):  Musisz w ustawieniach ustawić:

Wejdź w ustawienia tam gdzie masz do połączenia się ze serwerem (Encoders)

i teraz musisz kliknąć miedzy +  a - masz taki Klucz roboczy jak by Zeby2 klikasz to i wyskoczy i okienko i po prawej stronie zobacz jak masz to zmień to  pole pierwsze ustaw na  1 i pole drugie ustaw na 1 po niżej zamieszczam ci screen byś wiedział o co mi kaman. Zeby2 Jeżeli pomogłem daj Reputację Zeby2

[Obrazek: 2s0ocvc.png]



a co ma auto start i reconnect do opoznienia bo nie ogarniam ?

Titanic

  • Gość
Re: Opóźnienie w Sam Broadcaster
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Kwiecień 2014, 16:23:39 »
Moniska, kieruj się raczej tym co napisał szymos... Natomiast pewne opóźnienie, które jest pomiędzy nadającym a słuchaczem jest nieuniknione. Zależy to od serwera SHOUTcast, łącz internetowych itp.