12 Maj 2024, 07:28:56

Autor Wątek: SAM Broadcaster  (Przeczytany 3564 razy)

Warmix

  • Gość
SAM Broadcaster
« dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:47:58 »
Mam taki oto problem. Gdy zaczynam nadawać na radiu, wszystko poprawnie łączy, ale nie nadaje mi muzyki. Widać na stronie, że jest audycja, jej nazwa, kto nadaje, ale brak nazwy obecnego utworu i nic nie słychać. Problem jest w tym, że jak spróbowałem na jakimś innym testowym serwerze, to nadaje mi normalnie. Co mam zrobić?


Jeśli to mi nie zadziała, będę musiał przestawić się na inny program. Czy istnieje taki, w którym nie będę słyszał siebie mówiącego w mikrofonie + będę miał możliwość ściszenia tylko u siebie muzyki + możliwość dodawania utworów do kolejki + pokazuje dokładny czas, kiedy zakończy się dana piosenka w kolejce itd. no i byle był prosty w obsłudze... Nie trzeba żadnych mixów itd.

Pabllo

  • Gość
Re: SAM Broadcaster
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:47:58 »
Korzystaj z winampa :)

Albo zmien serwer :)

brt

  • Gość
Re: SAM Broadcaster
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:47:58 »
Napissz do mnie po 23 naprawimy ci tego sama. Ewentualnie polece jakis inny równie dobry program.

rufi

  • Gość
Re: SAM Broadcaster
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:47:58 »
podałes za mało szczegółów  ale juz raz opisywałem rozwiązanie tego problemu tutaj na forum ,moge sie tylko domyslac że to własnie o to chodzi  ponieważ to właśnie nieuwaga na to co sie klika w SAM-ie jest przyczyną takich wlasnie sytuacji . Reasumując   okienko  encoders , masz tam dwie kropki  jedna czerwona druga niebieska  wcisnij niebieska i tam ma zostać Wykrzyknik Nie bede tłumaczył dlaczego i do czego to słuzy bo to jest niewaznie  , przełącz to  i tyle . Jesli wraz będzie lipa napisz do mnie na gg.  Pozdrawiam

Warmix

  • Gość
Re: SAM Broadcaster
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:47:58 »
Nie mam tych dwóch kropek... Jest czerwona, a obok kwadrat z napisem "DSP"...

Po za tym dziwne jest to, że na innym serwerze normalnie mi nadaje, a na tym nie... Ale to przecież nie może być winna serwera, bo. np. VirtualDJ normalnie mogę nadawać, ale ze względu na to, że jest on beznadziejny, to z niego nie korzystam...

rufi

  • Gość
Re: SAM Broadcaster
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:47:58 »
Wiec wlasnie zadbaj o to zeby ten kwadrat był wciśnięty , Jesli "nie załapie to kwestia ustawień . Moze źle dodawałes serwer  nie mam pojęcia musiałbym to zobaczyć tak to możemy sobie tylko gdybać , Serwer  od razu na wstepie wykluczam

Warmix

  • Gość
Re: SAM Broadcaster
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:47:58 »
Tylko zawsze mam tak samo ustawione i na innych działa, a na tym akurat nie...

Enrico50

  • Gość
Re: SAM Broadcaster
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:47:58 »
(31.05.2013 16:07)Warmix napisał(a):  Tylko zawsze mam tak samo ustawione i na innych działa, a na tym akurat nie...

 Warmix sprawdź w ustawieniach swojego panelu Voice fx moze masz inną kartę muzyczną ustawioną
albo w mconfiguracji ustawione na soundcart zamiast encoder

Warmix

  • Gość
Re: SAM Broadcaster
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:47:58 »
Zdaje się, że mam ustawione wszystko, tak jak napisałeś... po za tym, gdyby to była wina np. złego ustawienia karty, to przecież na żadnym serwerze bym nie nadawał... a nadaję na innych, oprócz tego... ale jak już pisałem, nie może być to wina serwera, bo nie ma chyba taki zabezpieczeń, z racji tej, że innym programem mogę nadawać normalnie...

szymos

  • Gość