18 Czerwiec 2024, 15:03:33

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Twoja e-stacja / RadioSDM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez GRESOR dnia 26 Luty 2024, 08:11:38 »
Zapraszamy do nas Najlepiej Dobrana Muzyka od 12 lat razem z wami i także na serwerach 4stream
 Polecamy i pozdrawiamy:) https://strefadobrejmuzy.pl
2
Twoja e-stacja / WSPÓŁPRACA Z UK RADIO FM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez UK FM dnia 23 Sierpień 2021, 22:34:58 »
A więc ..  chciałbym odświeżyć temat UK RADIO FM o którym można poczytać , Jak i również można zobaczyć  ciężki start e-stacji radiowej .

Radio wystartowało na koniec marca 2021r  jednak Jak mogliście dostrzec .. technicznie nie skończone wizualnie Jak i tematycznie .

Analizując w głowie plan  na radio ,  Jakie miało by to być radio ..  dla kogo to radio ? jaki gatunek muzyczny radia będzie priorytetem wyróżniającym to radio  ...

 https://ukradiofm.pl
Plan na radio jest "trudny" trudny dla tego że to radio powstaje z pasją ,  pomysł na radio narodził się z planem na dalszy rozwój ,  na działanie wieloletnie . Jednak jako okres próbny działania radia założyłem rok czasu od powstania Czyli do końca marca 2022r  Od początku zakładania stacji założyłem ze rok czasu to wystarczająco dużo czasu Na to aby radio dobrze się zaprezentowało ,  Aby radio pozyskało swoich stałych słuchaczy . I stało się stacją znaną i lubianą .

 

Przygoda wystartowania UK RADIO FM nie była najlepsza ..  przez to prezentacja radia  Jak i sma reklama nie wyszła najlepiej . w związku z tym Jako reklama e-stacji okazuje przed wczesna, I opóźniona technicznie!  Czy radio jest ostatecznie gotowe ? Odpowiadam TAK ! E-stacja UK RADIO FM Ostatecznie jest gotowa do budowania reklamy ,  Oraz zespołu radia .

 

Czym jest e-stacja ? Jest to radio "w chwili obecnej" nie komercyjne .. Jednak tutaj już są plany wobec radia na przyszłość Aby radyjko stało sie radiem komercyjnym . jednak o Tym później ..

Pracując nad technicznym I wizualnym dokończeniem tworzenia radia ,  tworzyłem dalsze plany Oraz założenia na radio .

UK RADIO Ostatecznie określa konkretne gatunki muzyczne które na pewno I najczęściej będą I są grane w Tym radiu -  EURO DISCO EURO DANCE ITALO DISCO DANCE 80s90s POP A co z DiscoPolo  ? Ten gatunek muzyczny będzie można usłyszeć w tym radio lecz jednak będzie to rzadkość !

 

To radio będzie  ..  przypominało vocalnie I muzycznie bardziej .. "imprezownie" Niż granie wolnych spokojnych kołysanek dla ukochanej ! Przykro Mi ,  po takiego typu gatunku muzyki można sięgnąć na rożne ogół dostępne portale muzyczne .  Co więc z komercją ? wspomnianą wyżej ...  Z założenia wg planów na stacje radiową .  Po większym rozwoju radia ..  będę starał się aby radio było legalnie z licencją która na pewno będzie ogólnodostępna dla słuchaczy .

 

kolejnym krokiem .. w przyszłości zakładam pozyskanie koncesji radiofonii Aby nadawać w eterze .  Co z prezenterami ?  .. kilka dni temu Otrzymałem zgłoszenia kandydatury na prezentera , Jednak osoba zaznaczyła ze chce puszczać Tylko swoje piosenki . na taką współpracę jestem zamknięty Gdyż zależy Mi aby prezenter na antenie był aktywnym I swoim doświadczeniem przyciągał I zatrzymywał słuchaczy/a . To by było na tyle  .. z CZĘŚCIOWO PRZEDSTAWIONEGO PROJEKTU NA STACJE RADIA .

Mam nadzieje ze temat jest Interesujący ..  i przyciągnie Twoja uwagę .  Liczę na współprace  , na co jestem otwartym
3
Poszukuję chętnych / REKRUTACJA OTWARTA
« Ostatnia wiadomość wysłana przez UK FM dnia 23 Sierpień 2021, 22:32:04 »
MASZ MIN 20 LAT ? POSIADASZ DOSTĘP DO STAŁEGO ŁĄCZA INTERNETOWEGO . DYSPONUJESZ CZASEM MIN 14 GODZIN W TYGODNIU?
JESTEŚ SYPMATYCZNOM .. MIŁA OSOBOM , POSIADASZ SZEROKA WIEDZĘ W TEMATYCE MUZYCZNEJ .
JEŻELI SPEŁNIASZ POWYŻSZE KRYTERIA ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !
U NAS DAJEMY MOŻLIWOŚĆ .. PROWADZENIA WŁASNEGO PROGRAMU TEMATYCZNEGO O STAŁEJ PORZE DNIA I NOCY.
NIE CZEKAJ !! APLIKUJ JUŻ TERAZ .

https://ukradiofm.pl
4
Twoja e-stacja / UK RADIO FM - PRACE TECHNICZNE
« Ostatnia wiadomość wysłana przez UK FM dnia 02 Kwiecień 2021, 10:54:26 »
Dobry Wieczór i Dzień Dobry Radiowcy Oraz Słuchacze 😊😊.

Jak wiecie.. https://ukradiofm.pl Jest radiem powstałym całkiem nie dawno ! Wciąż prowadzimy prace konserwacyjne strony , Tak aby czytanie I przegląd był prosty i przejrzysty . Jednak w dniu dzisiejszym .. nasza strona Radia UK RADIO FM w dniu dzisiejszym została dostosowana do urządzeń mobilnych 👌👌 z zupełnie osobnym disegnem niż strona pierwotna .

 

Na naszej stronie .. słuchaczowi oferujemy , mnóstwo dobrej I ciekawej muzyki 👍 A gdyby słyszany kawałek wpadł w 👂? Jest zakładka ostatnio zagrane .. tam można podpatrzeć tytuł .. no i wiadomo co nie ? 😁😁 Czat ? Na chwilę obecną nie przewidujemy kontakt czat natomiast jest FB Dostępny na stronie 👉 ZOSTAW LIKE . Wciąż się rozwijamy .. poszukujemy słuchaczy , prezenterów ..  Bo my stawiamy na jakość 💪💪 nie ilość.
https://ukradiofm.pl

 

5
Twoja e-stacja / UKRADIOFM - RADIO NA PRZECIW SLUCHACZOM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez UK FM dnia 28 Marzec 2021, 19:15:49 »
UK RADIO FM
Szanowni Słuchacze!Witamy na stronie internetowej Radia UK RADIO FM
Nasz zespół złożony jest z doświadczonych, znających problematykę lokalną dziennikarzy i prezenterów. Kochamy wszystko, co taneczne, i nie tylko

Dla kogo gramy?
Jesteśmy stacją stworzoną z myślą o słuchaczach w wieku młodszym Jak i Starszym ..  Nie jesteśmy Radiem typu ( JAZDA LECIMY).
Jednak swoją ofertą muzyczną i programową staramy się wyjść naprzeciw wymaganiom wszystkich słuchaczy.

Co gramy?.
Przede wszystkim dominują dźwięki największych przebojów lat 70., 80. i 90. Oprócz nich usłyszycie na naszej antenie utwory mniej znane, lecz równie pozytywnie wpływające na Wasz nastrój i przywołujące miłe wspomnienia! A do takich piosenek z pewnością należą także utwory naszych Słuchaczy.

[/center]]http://ukradiofm.pl/
[/url]
6
Poszukuję chętnych / UK RADIO FM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez UK FM dnia 28 Marzec 2021, 19:11:17 »
. UK RADIO FM
Szanowni Słuchacze!Witamy na stronie internetowej Radia UK RADIO FM
Nasz zespół złożony jest z doświadczonych, znających problematykę lokalną dziennikarzy i prezenterów. Kochamy wszystko, co taneczne, i nie tylko

Dla kogo gramy?
Jesteśmy stacją stworzoną z myślą o słuchaczach w wieku młodszym Jak i Starszym ..  Nie jesteśmy Radiem typu ( JAZDA LECIMY).
Jednak swoją ofertą muzyczną i programową staramy się wyjść naprzeciw wymaganiom wszystkich słuchaczy.

Co gramy?.
Przede wszystkim dominują dźwięki największych przebojów lat 70., 80. i 90. Oprócz nich usłyszycie na naszej antenie utwory mniej znane, lecz równie pozytywnie wpływające na Wasz nastrój i przywołujące miłe wspomnienia! A do takich piosenek z pewnością należą także utwory naszych Słuchaczy.
http://ukradiofm.pl/
7
Marketing / Nowe Radio w Prost Oczekiwaniom Słuchacza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez UK FM dnia 27 Marzec 2021, 15:48:56 »
ogromną Przyjemnością pragniemy zachęcić ! I zaprosić na uroczysty dzień Narodzenia się , nowej e stacji radiowej .

Która z pewnością otwarta będzie na każdy .. gatunek muzyczny .

UK RADIO FM na chwilę obecną będzie stacja tylko , muzyczną. Lecz nastawiamy się jako grupa radiowa .

Aby w przyszłości otrzymać koncesje radiowo informacyjna . gdzie będziemy mogli dzielić się wydarzeniami I informacjami z krajów I że świata , z pierwszej ręki.

UK RADIO FM Działać będzie , jako GRUPA Radia . Grupa Radia wcześniej już powstałego pod nazwą .. IPLAY RADIO FM na przełomie 2018/2019r . Jednak sama nazwa radia IPLAY RADIO FM okazała się mało atrakcyjnyą I mała kojarząca się w stacja RADIOWA. Co możemy zaproponować słuchacza ? Przede wszystkim mocno stawiamy nacisk na nabór PREZENTERA który .. Bycie prezenterem ma we krwi . Który zamierzał by podejść do tego z pasją ! Który wie jak zachować się na antenie . Naszym słuchaczom do zaoferowania mamy , wiele gatunków muzycznych mieszanych .. od lat 80s90s aż po wysokich lotów muzyki klubowej remix Oryginalnych I cawalki do tańca .
W naszym radio nie ma mowy o czatach typu xat takie .. dodatki tylko źle wpływają na renomę e radia . A celem Radia UK jest Taniec Kultura i Zabawa !! 

Trzymamy kciuki … Iż pomysł UK RADIO FM Jako polskie e radio , nadające z UK .

UK RADIO FM – Z PASJA DO MUZYKI.
http://ukradiofm.pl/
8
Forum ShoutCast / Odp: Problem z usluga FTP
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Grott dnia 20 Wrzesień 2020, 18:41:10 »
Doczekalem sie, bardzo dziekuje! FTP dziala na wszystkich programach. Pozdrawiam!
9
Forum ShoutCast / Odp: Problem z usluga FTP
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Grott dnia 18 Wrzesień 2020, 17:36:59 »
Odpowiedzi na moje problemy nie doczekam sie chyba nigdy. Pozdrawiam!
Wprawdzie istnieje formularz kontaktowy na stronie: https://www.4stream.pl/ ale kontakt z pomoca techniczna jest ograniczony i nie bardzo jasne co wpisac w pole: Nazwa* i na pytanie: Zmieniliśmy ustawienia serwera, czy teraz jest ok? - odpowiadam: nie, nie jest OK
10
Forum ShoutCast / Odp: Problem z usluga FTP
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Grott dnia 17 Wrzesień 2020, 09:15:16 »
Usluga FTP autopilota jedynie jest dostepna w panelu zarzadzania uslugami , gdzie mozna wgrac pliki. Absolutnie nie ma dostepu z innych klientow FTP, lub dane podawane w panelu zarzadzania uslugami sa falszywe. Bardzo prosze o wyjasnienie zaistnialej sytuacji. Pozdrawiam! W zalaczeniu zrzuty powyzej oraz z Total Commandera.
Strony: [1] 2 3 ... 10