20 Kwiecień 2024, 15:13:24

Autor Wątek: [Video] Rozmowy przez Skype na antenie (Sam Broadcaster + Skype)  (Przeczytany 15599 razy)

h4v3n

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
[Video] Rozmowy przez Skype na antenie (Sam Broadcaster + Skype)
« dnia: 13 Październik 2010, 23:16:53 »
Witam wszystkich. Mam nadzieję, że forum będzie się rozwijało i osiągnie ciekawy poziom. Do tego jednak potrzebni będą ludzie, przyciągnijcie ich tutaj ;)

Mam dla Was ciekawy poradnik. Opisana w nim jest możliwość łączenie się ze słuchaczami poprzez skype i transmisja rozmów w internetowy eter.

Wykorzystujemy moim zdaniem jedyne słuszne oprogramowanie do prowadzenia audycji internetowych, czyli program SAM Broadcaster. Dodatkowo będziemy potrzebować bardzo ciekawego programu Virtual Audio Cable. Jak sama nazwa wskazuje program możecie wykorzystać do tworzenia wirtualnych połączeń między oprogramowaniem audio w swoim komputerze... niezwykle przydatny. Ostatnią aplikacją jest oczywiście Skype, jako jedyny z całej trójki jest darmowy. Za SAMa i VAC jesteśmy zmuszeni zapłacić.

Wszystko przedstawione macie na poniższym filmie, w razie wątpliwości służę pomocą. Jeśli jesteście zainteresowani jakimiś poradnikami dotyczącymi wymienionego oprogramowania, to służę pomocą.

http://www.youtube.com/watch?v=1bELCzLTrzI
« Ostatnia zmiana: 18 Lipiec 2012, 15:51:04 wysłana przez karol »

djbobslaw

  • Gość
DObry art. Polecam! :)

paito

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Bardzo ciekawy artykuł
Chodź uważam ze nie ktrzórzy ludzie nie dadzą sobie rade bo filmik jest po angielsku
Ale jest bardzo czytelny + dla Ciebie
www.radiogdynia.com.pl
Najlepsze radio w internecie !

MaZZi

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Dzięki wielkie, na pewno się przyda :)

+ w twoją stronę !

dancefm

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 21
Ja bym miał wielką prośbę czy może ktoś stworzyć taki tutek?

Kreintos

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Bardzo przydatne.

Dzięki, że umieściłeś tu link

arielooo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Dosyc skomplikowane rozwiazanie... Nie prosciej jako glownego sterownika dzwieku zaznaczyc WhatUhear w momencie dzwonienia ?

Sonix

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: [YT] Tutorial - Rozmowy przez Skype na antenie (Sam Broadcaster + Skype)
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Lipiec 2012, 23:12:36 »
A jeśli ktoś nadaje w Virtual DJ (/Traktor Dj Studio) najlepiej ustawić sobie rejestrowanie wszystkich dźwięków z kompa (Karta dźwiękowa -> Stereo MIX), wyciszyć GG i inne dźwięki, które mogą przeszkadzać w trakcie gry/rozmowy i gotowe.


Pozdrawiam,
Sonix
« Ostatnia zmiana: 18 Lipiec 2012, 11:06:15 wysłana przez Sonix »

Radio ItaloDance

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Jabber/AQQ
    • ItaloDance
Odp: [Video] Rozmowy przez Skype na antenie (Sam Broadcaster + Skype)
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Październik 2012, 00:11:48 »
Witam wszystkich. Mam nadzieję, że forum będzie się rozwijało i osiągnie ciekawy poziom. Do tego jednak potrzebni będą ludzie, przyciągnijcie ich tutaj ;)

Mam dla Was ciekawy poradnik. Opisana w nim jest możliwość łączenie się ze słuchaczami poprzez skype i transmisja rozmów w internetowy eter.

Wykorzystujemy moim zdaniem jedyne słuszne oprogramowanie do prowadzenia audycji internetowych, czyli program SAM Broadcaster. Dodatkowo będziemy potrzebować bardzo ciekawego programu Virtual Audio Cable. Jak sama nazwa wskazuje program możecie wykorzystać do tworzenia wirtualnych połączeń między oprogramowaniem audio w swoim komputerze... niezwykle przydatny. Ostatnią aplikacją jest oczywiście Skype, jako jedyny z całej trójki jest darmowy. Za SAMa i VAC jesteśmy zmuszeni zapłacić.

Wszystko przedstawione macie na poniższym filmie, w razie wątpliwości służę pomocą. Jeśli jesteście zainteresowani jakimiś poradnikami dotyczącymi wymienionego oprogramowania, to służę pomocą.

http://www.youtube.com/watch?v=1bELCzLTrzI

Witam,
Temat mnie bardzo interesuje, ale z tego filmiku nie bardzo mogę się połapać jak to wszystko skonfigurować :) może kolega byłby tak miły i opisał to podpierając  opis print-screenami, bo ja z tych bardziej ciemnych jestem  ;)

Pozdrawiam
Mariola
« Ostatnia zmiana: 31 Październik 2012, 08:05:58 wysłana przez karol »

DJROBI

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: [Video] Rozmowy przez Skype na antenie (Sam Broadcaster + Skype)
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Kwiecień 2014, 08:04:27 »
wiem ze stary temat ale moze komus sieprzyda  jest w j Angielskim ale w tych czasach chyba nie robi to wiekszej roznicy  ;D :P
http://support.spacialaudio.com/forums/viewtopic.php?t=19153

Little_gray

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Status GG
    • Polska Lista Stacji Internetowych
Odp: [Video] Rozmowy przez Skype na antenie (Sam Broadcaster + Skype)
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Sierpień 2014, 15:36:48 »
Tak powinno wyglądać ustawienie wirtualnych kabli oczywiscie Audio Repeater (MME) Działa także na Windows XP
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień 2014, 15:38:45 wysłana przez Little_gray »

ZNAJOMI ? Hmmmm... Zasłuż, zapracuj lub udowodnij, że warto cię przyjąć...