14 Lipiec 2024, 06:57:10

Autor Wątek: Audycje Tematyczne w Mega Radiu przez cały tydzień!  (Przeczytany 6532 razy)

MegaRadio

  • Gość
Audycje Tematyczne w Mega Radiu przez cały tydzień!
« dnia: 02 Grudzień 2012, 08:52:56 »
Witam Serdecznie,
W imieniu MegaRadia mam przyjemność zaprosić Was na audycje prowadzone na antenie naszej stacji. Są to audycje głównie tematyczne, która każda w swój sposób coś sobą reprezentuje.
-------------------------------------------

Strefa Tajemnic:
... to audycja która już niebawem będzie miała miejsce na antenie Mega Radia. Motywem przewodnim będą tematy powiązane z Ezoteryką. Słuchacze będą mieli niesamowitą okazje zapoznać podstaw tajników wróżb, przepowiedni, numerologi a nawet poznać swoją przyszłość.
http://mega-radio.manifo.com/strefa-tajemnic


"Ooo... Rety Kabarety!"
... to nic innego jak cykl audycji w których nawet największy smutas się uśmiechnie. Dowcipy, kabaretowe piosenki oraz skecze to wszystko u nas na antenie Mega Radia !  Oj będzie się działo :) Oprócz niesamowitej dawki humoru cała audycja zostanie okraszona ciekawymi konkursami... Ale cichosza ! Na razie nic więcej nie zdradzamy :D W każdy piątek od godz. 19:00
http://mega-radio.manifo.com/ooo---rety-kabarety-


"Z poezją w tle"
...to niesamowita i pełna wyjątkowych chwil audycja poświęcona jak sama nazwa wskazuje - Poezji ze szczyptą muzyki instrumentalnej, ale i nie tylko... Nad całym tym magicznym  i pełnym poezji "ogródkiem" opiekę sprawuje przesympatyczna prezenterka - Wymyślona.  Zapraszamy w każdą środę od 21:00
http://mega-radio.manifo.com/z-poezja-w-tle


"Muzyczne zakątki świata"
...to audycja prowadzona oraz przygotowywana przez prezenterkę Samantę. To właśnie ona regularnie co tydzień zabierze nas w muzyczną podróż po najciekawszych pod względem muzyki miejsc. Cała muzyczna podróż będzie z pewnością okraszona ciekawymi informacjami i ciekawostkami... Tylko u nas - Bilety nie są obowiązkowe :) Wystarczy włączyć Mega Radio w każdy Piątek od godziny 22:00
http://mega-radio.manifo.com/muzyczne-zakatki-swiata


"Oko w oko z gwiazdą"
...to audycja która co jakiś czas będzie gościła na antenie Mega Radia.
Skupiać się ona będzie każdorazowo na wybranych gwiazdach ze świata muzyki. Wywiady, muzyka danego artysty, ciekawostki, plotki i biografia... To wszystko czekać będzie na Was TYLKO w Mega Radiu !
http://mega-radio.manifo.com/oko-w-oko-z-gwiazda


"W blasku świec"
...to audycja przygotowywana i prowadzona przez prezenterkę Iskierkę z myślą o zakochanych, zauroczonych i tych poszukujących drugiej prawdziwej połówki. Cała audycja okraszona będzie z pewnością cytatami i złotymi myślami związanymi z miłością. Oprócz tego będziecie mieli okazje wyznać miłość swojej połówce, podziękować za to że jest czy też po prostu opowiedzieć swoją romantyczną historię.
http://mega-radio.manifo.com/w-blasku-swiec


"Karaoke Show"
...to nic innego jak audycja o charakterze interaktywnym, gdzie każdy słuchacz będzie mieć niesamowitą okazje zaśpiewać na antenie Mega Radia swoją ulubioną piosenkę a przy okazji zgarnąć super upominki od Mega Radia (między innymi płyty z muzyką oraz audycje na życzenie).
http://mega-radio.manifo.com/karaoke-show

------------------------------------------------------
Zapraszamy Serdecznie :)
Już  wkrótce kolejne audycje tematyczne :)
Tymczasem pozdrawiamy i serdeczności w Waszą stronę podrzucamy,
Team www.mega-radio.manifo.com
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień 2012, 15:40:26 wysłana przez karol »