20 Kwiecień 2024, 13:04:18

Autor Wątek: Panel pozdrowień na stronce.  (Przeczytany 4343 razy)

Shogun

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Panel pozdrowień na stronce.
« dnia: 26 Luty 2012, 09:50:02 »
Witam.  ;)
Założyłem sobie stronke na cba.pl. Wgrałem tam panel pozdrowień,skonfigurowałem go i mam takie problem,a mianowicie gdy wejde na strone,albo nawet mój znajomy wyświetla się od razu panel admina zamiast konsoli. Wie ktoś co zrobić,aby wyświetlała mi się konsola,a nie panel admina ?  ::)

Sonix

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Panel pozdrowień na stronce.
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lipiec 2012, 15:11:43 »
Troszkę stare i pewnie już rozwiązane. Sam nie wiem czy warto odkopywać... jeśli ma to jednak pomóc komuś innemu to napisze co stwierdzam na pierwszy "rzut oka".

Zacznę od tego, że zawsze jeśli potrzebujecie pomocy w sprawie strony piszcie jaki macie na niej skrypt (system zarządzania treścią) phpFusion, Joomla, WordPress czy inne.

Omówię tutaj PHPFusion.
Jeśli chodzi o panel z doświadczenia wiem, że posiadają one pliki admin.php (i podobne). Podpinając go pod przycisk na stronie musiałeś dać link kierunkowy do panelu administracyjnego (/admin.php). Zawsze należy pamiętać by dodawać wszystko to co znajduje się przed plikiem admin: /infusions/panel/admin.php
Jeśli zostawisz samo admin.php przeniesie Cie do panelu admina.

Jeśli sam link (przykład: http://twojastrona.pl/infusion/panel/admin.php) wyświetla prawidłowo panel pozdrowień to znaczy że źle umieściłeś link ;).

*Fusion czasami ma dziwne problemy z odczytaniem kierunku w ten sposób "/infusions/panel/admin.php" i włącza stronę główną bądź ostatnio wymieniony element (admin.php). Należy wtedy dać cały adres strony:  http://twojastrona.pl/infusion/panel/admin.php

Oby to się komuś przydało...


Pozdrawiam,
Sonix


eklife

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Status GG
    • Jabber/AQQ
Odp: Panel pozdrowień na stronce.
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Październik 2012, 20:56:59 »
Jakiego panelu użyłeś i jak go zainstalowałeś??Bo ja już różne próbowałem instalować i jakoś niebardzo mi to wychodzi:)