29 Kwiecień 2024, 20:43:58

Autor Wątek: PullzParty.pl - Z Nami Poczujesz Pullz Muzyki!  (Przeczytany 3854 razy)

fretka

  • Gość
PullzParty.pl - Z Nami Poczujesz Pullz Muzyki!
« dnia: 19 Sierpień 2013, 17:39:46 »
Nazwa: PullzParty
Link do forum: http://pullzparty.pl/
Opis: Radyjko internetowe:

Radio posiada
- dwie domeny Główna ( PullzParty.pl ) , dodatkowa ( Party-Bit.pl )
- licencja zaiks
- oficjalnego sponsora
- sponsora na gadzety ( koszulki , smycze, kubki itp. )
- od 1 wrzesnia bedziemy w posiadaniu strony ktorą robi nam firma ta sama co robiła strone rmf maxx
- studio plenerowe na większe audycje na razie jest w Tarnowie jeszcze bedzie w Gdynii

Co Wy na to ? Hi ho

SZUKAMY PREZENTEROW ! Hi ho
Wszystkich chętnych zapraszam na GG: 22877766

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: PullzParty.pl - Z Nami Poczujesz Pullz Muzyki!
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Sierpień 2013, 17:47:45 »
A my na to jak na lato. Moja ocena: 2/5.

Zacznijmy od początku, od licencji (ZAiKS), a w zasadzie umowie ze stowarzyszeniem, bo licencja to nie jest.
Cytuj
Licencja ZAiKS Rozgłośni Radiowej Pullz Party licencji ZAiKS Poland Uznanie autorstwa 3321 Relased
Co oznacza ten zapis? Uznanie autorstwa? Masz na myśli Creative Commons? CC != ZAiKS. Za późno już, żeby dzwonić do nich i pytać czy to prawda, w sumie nawet by mi się chyba nie chciało.

Strona - która wygląda jakby nie wyglądała. Po prostu burdel, Wasza strona wygląda jak większość stron w internecie, tylko że w poprzedniej epoce, 5 lat temu. Rozjeżdża się, jest nieczytelna, kolory są źle dobrane, zlewają się. Na stronie nie ma wartościowej treści, jest przeładowana wręcz dodatkami z innych serwisów (portale, panele, szpetny XAT,  generatory, reklamy). To spowalnia i oszpeca. No ale cóż, dobra strona wymaga pewnych funduszy, a te pewnie pompujecie w prawa autorskie :)

Antena? Wy nie macie anteny, kiedy wszedłem sprawdzić tę stację nic nie nadawało, co chwile tylko przełączała się jakaś muzyka, zacinała. Na czacie dostrzegłem nieudolnie radzącego sobie z konfiguracją prezentera, który pytał słuchaczy co robić...

Radio, które posiada dwie nazwy? Nie, nie tędy droga. Nie dacie rady wypozycjonować się na dwie domeny tą samą stroną. To wprowadza też mentlik w głowie.

Niestety, ale będąc z Wami 10 minut nie poczułem "pullzu muzyki", jak to dumnie obiecaliście.
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2013, 17:50:08 wysłana przez Karol »