19 Kwiecień 2024, 03:05:29

Autor Wątek: Pojemność autopilota  (Przeczytany 4530 razy)

Grott

  • Webmaster
  • Radiowiec
  • *****
  • Wiadomości: 43
    • Status GG
    • Mazury Woda Wiatr Zagle Szanty
Pojemność autopilota
« dnia: 25 Lipiec 2013, 13:29:10 »
Po awarii serwerów i po utracie plików na dysku autopilota postanowiłem to odbudować. Jestem właśnie w trakcie ładowania plików. TotalCommander, przy pomocy którego te pliki przesyłam wskazuje aktualną wielkość załadowanych plików na 6 042 589 k, wbudowany do panelu klient FTP wskazuje 6 GB, natomiast w panelu 'Zarządzanie usługą autopilota' wskazuje stan załadowania 120%. I co ja mam robić? Przed awarią załadowałem wszystkie pliki i miałem jeszcze sporo miejsca. Czy mam rozumieć, że na dysku istnieją  jakieś niewidoczne (ukryte) pliki? Jak to jest u innych użytkowników? Z moich obliczeń wynika, iż w tej chwili pojemność pilota wynosi 5 GB, a nie 10 GB. Te same pliki przed awarią zajmowały ok. 7 GB i wyraźnie było to widać. Czy można przywrócić stan sprzed awarii?
« Ostatnia zmiana: 25 Lipiec 2013, 14:09:09 wysłana przez Grott »
navigare necesse est...
http://mwwzs.mazury.pl

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: Pojemność autopilota
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Lipiec 2013, 17:41:35 »
Myślę, że pomoc techniczna była by lepszym miejscem do zgłaszania takich ekscesów.

Grott

  • Webmaster
  • Radiowiec
  • *****
  • Wiadomości: 43
    • Status GG
    • Mazury Woda Wiatr Zagle Szanty
Odp: Pojemność autopilota
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Lipiec 2013, 16:59:50 »
Problemy z panelem, forum, stroną? Propozycje, skargi, uwagi? Zerknij tutaj! - komentarz do wątku, więc chyba mogę zwracać się ze swoimi problemami i tu anonsować to co dotyczy użytkowania serwerów 4stream, nie ma mowy o ekscesach. Jestem już w domu, tzn. wszystko lata i śmiga i za to dziękuję. I zdaję sobie sprawę z tego. iż kosztowało to wiele poświęceń i wysiłku z Waszej strony. I druga sprawa Kolego. Nie wiem jak masz ustawione tło na tym forum, więc zmieniłem kolor czcionki tzn. wybrałem domyślny kolor jakie mi to forum oferuje. Pozdrawiam!
navigare necesse est...
http://mwwzs.mazury.pl

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: Pojemność autopilota
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Lipiec 2013, 17:57:32 »
Dostałem informację, że powinno być ok.