28 Marzec 2024, 21:18:25

Autor Wątek: Poszukuję sponsora radia  (Przeczytany 4798 razy)

Marcin (Fm)

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Status GG
    • Jabber/AQQ
    • FunStacja
Poszukuję sponsora radia
« dnia: 11 Styczeń 2014, 02:47:23 »
Poszukuję sponsora do bardzo poważnego przedsięwzięcia e-radia internetowego (początkowo) Bo także z czasem Myślę o radio lokalnym, Ale,  nie mam pieniędzy na koszty związane z rozpoczęciem projektu- prowadzeniem radia oraz na dobra reklamę :( Szukam osoby która pomógłby mi w formie pieniężnej . Mam wiele ciekawych pomysłów dzięki którym po czasie pieniądze mogłyby się zwracać . W zamian mogę dać na początek reklamę na swojej stronie internetowej . Proszę pisać tutaj lub na numer gg2630208 , Oto projekt radio stacji , GOLD-FM 

 :  Radio Gold-Fm jak sama nazwa radia mówi o Tym iż jest to radio stworzone.. Nie tylko muzyką dla osób młodszych ,

Ale i także dla osób starszych .. pragnących Usłyszeć  wciąż szukający po internecie muzykę swojej młodości , Muzykę lat 80s"90s" Hits! ,

 

Oczywiście Radio Gold-Fm nie zapomina o osobach młodszych " także pragnących usłyszeć muzykę , Pierwszej młodości  przy której po raz pierwszy zakochaliśmy się,  , Muzykę  z którą mamy Wiele miłych wspomnień ... To radio jest idealne Dla Ciebie ! Dla Was !

 

Jaką Muzykę zaproponujemy ?

Dużo Muzyki Hits 80"90" Polskie , Zagraniczne,Oraz Disco Hits 80s"90s" , Techno lata 80s90s którego już dawno w żadnym radio nie usłyszymy , A jednak ! Usłyszymy w RADIO GOLD-FM

 

Jak nazwa Wskazuję Gold-Fm ,Dużo łagodnej Ale wspaniałej muzyki właśnie Dla Ciebie,- Kontakt ze mną GG:2630208 E-MAIL : MarcinPierzch@wp.pl
« Ostatnia zmiana: 17 Styczeń 2014, 04:29:51 wysłana przez Marcin (Fm) »