28 Kwiecień 2024, 23:07:12

Autor Wątek: GoldStacja.pl  (Przeczytany 4346 razy)

Marcin (Fm)

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Status GG
    • Jabber/AQQ
    • FunStacja
GoldStacja.pl
« dnia: 21 Styczeń 2014, 14:19:55 »
 8)Polskie Hity Disco Polo & Dance !!!
Opis
Stacja bez GRANIC !!! Zapraszamy Strona internetowa   
http://www.goldstacja.pl[/color]

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: GoldStacja.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Marzec 2014, 18:47:42 »
Tę stację również pozwolę sobie ocenić.

Zadziwiające, jesteście jedną z wielu stacji, która ma inny czat niż obleśny XAT. Możecie spróbować osadzić aktualny czat na stronie, będzie ładniejszy. Dawanie odnośnika do zewnętrznego serwisu jest nieprofesjonalne.

Udało Wam się zintegrować kolorystycznie ramówkę zewnętrznego panelu ze stroną. Wygląda to ładnie, gratuluję. Niestety na listę przebojów już chyba zabrakło chęci, a szkoda.

Forum też ładnie zintegrowane ze stroną, aczkolwiek to pewnie moduł do CMSa. Co nie zmienia faktu, że wygląda to dobrze.

Sama strona nie jest najlepsza, mogła by być duuużo bardziej ładna. Obecna jest trochę nieczytelna, niektóre kolory i moduły zlewają się ze sobą. Generalnie pakujecie na nią za dużo obrazków, to męczy oczy. Musicie też wiedzieć, że wyszukiwarki lubią tekst, nie obrazki. Strony które zawierają więcej tekstu łatwiej jest wypozycjonować.

Jeśli chodzi o audycje to nie oceniam. Ramówka pusta, nie ma nikogo na antenie. Autopilot gra w zgodzie z opisem.

Myślę, że idziecie w dobrym kierunku. Warto dopracować to co wyszczególniłem, bo widać że macie przed sobą jakąś przyszłość. Moja ocena to 6/10.