Forum o radiach internetowych > Marketing

Oczekiwanie Słuchacza

(1/3) > >>

Szympek:
Witam.
Chciałbym rozpocząć dyskusję na pewnien bardzo ważny temat w świecie radii internetowych.
Mianowicie: Jakie są Wg Ciebie oczekiwania słuchacza wobec strony, muzyki, ekipy etc. etc.?

Wykorzystujcie jakieściekawe wyrazy i rozbudowane zdania. Najciekawsze wypowiedzi mogą znaleźć się na 4stream.pl :)

estacje:
Strona powinna być jasnej kolorystyki. Ciemne strony, wg. mnie w tych czasach nie graja roli.
Wg. mnie, czarna strona dla radia, nie pasuje. Zeby milo sluchacz odebral radio potrzebna ładnej i estetycznej jasnej strony. Kolory ? Hmmm... jasny zieleń, czy jasny niebieski, zolty ale ten jasny. Biały? Nie do konca... . .

Radio powinno grac zalezy od tematyki radia. Jezeli muzyka klubową to powinni prezenterzy/dje grac tylko i wylacznie muzyka klubowa, itc .

Ekipa powinna byc w roznym wieku. W sensie prezenterzy. Tutaj nie ma roznicy tylko powinni dobrze krecic "wirtualnym słuchaczem" . Powinni dobrze grać, głos prezentera/dj powinien być wyrażny i z dobra dykcja.

I to tyle ode mnie, jak na ten temat,
pozdrawiam, Łukasz.

lucaspl94: Zapoznaj się z informacją "Kiedy stawiamy przecinki" (http://pl.wikipedia.org/wiki/Przecinek)
Po skrócie wg. stawiamy kropkę.
//karol

djbobslaw:
dobra dykcja, czysta barwa dzwięku no i dobra muzyka

MaZZi:
Przede wszystkim bardzo dobry pomysł na audycje - tak by byla ona bardzo ciekawa.
No i najważniejsze - doświadczenie w prowadzeniu takich programów na bardzo wysokim poziomie.

radiopkd:
Witam
ja najbardziej polecam zeby:
Radio internetowe mialo:
- FanPage na Facebooku: i tam zeby byly wiadomosci na temat radia playlisty z audycji oraz nagrana cala audycja
- Strona radia najlepiej miec jakies jasne kolory nie takie oczoj...e
- I Spis Ekipy zeby mozna bylo pisac do danego prezentera w danej sprawie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej