25 Kwiecień 2024, 08:38:39

Autor Wątek: Efekt Echo  (Przeczytany 5051 razy)

Kevin258

  • Gość
Efekt Echo
« dnia: 18 Maj 2014, 21:18:14 »
Witam,
posiadam już jakiś czas kontroler Numark NS6.
Bardzo jestem z niego zadowolony i naprawde dobrze mi sie na nim gra.
Niestety mimo że jest to bardzo doby sprzęt, to wciąż pozostaje kontrolerem a nie Konsolą Analogową i efekty typu echo, reverb działają tylko na deckach a nie na mikrofonie. Teraz pytanie do was.
Co zrobić, by jednak mieć te Echo jak na analogówce? Myślałem nad zakupem mixera analogowego, podpiać pod niego Mikrofon, zmienić wyjscie Master z niego na MONO i podłączyć do Numarka pod wejscie MIC.

Jednak coś czuje, że da się inaczej. Nie ma jakiegoś efektora, który by miał załóżmy tylko ten efekt a nie odrazu cały mixer kupywać?

P.S.
Nie interesują mnie odpowiedzi typu "Podłącz pod kompa i ściągnij sobie program do nakładania efektów na mikrofon" bo to nie to samo, chciałbym osiągnąć to analogowo. Z góry dzięki za pomoc :)

sql22

  • Gość
Re: Efekt Echo
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Maj 2014, 21:18:14 »
witaj. wiesz mialem ten problem kiedys, toi kupilem sobie efektor podpinam do mixera i po zawodach, mam co chce, flager, echo deley itp, pomysl nad zakupem efektora, no i najlepiej zamiast kontrolera to klasyczny mixer z ust najlepiej, grasz albo na dekach albo na kompie wybor jest twoj