29 Marzec 2024, 07:41:26

Autor Wątek: SpisRadiowy.eu - Wypromuj swoje radio już dziś!  (Przeczytany 4247 razy)

XANT3R

  • Radiowiec
  • **
  • Wiadomości: 52
SpisRadiowy.eu - Wypromuj swoje radio już dziś!
« dnia: 05 Październik 2015, 12:39:27 »


SpisRadiowy.eu to usługa, która pozwoli Wam bardzo szybko wypromować swoje radio wśród masy innych. Dodania radia jest bardzo proste i zajmuje kilka minut. Co trzeba zrobić? Zarejestrować się na stronie, a po zalogowaniu kliknąć przycisk Dodaj Stacje.

Zmienił się właściciel, zostałem nim ja, zmieniła się strona! Przepisaliśmy od zera cały SpisRadiowy.eu, obecnie oparty jest na autorskim CMS. Nowy SpisRadiowy.eu to także lepsze zabezpieczenia kont użytkowników, a także płatna usługa promowania stacji w przystępnej cenie.


Do zrobienia pozostało nam :

  • Panel użytkownika - Był w poprzedniej wersji, ale jeszcze go nie przepisaliśmy.
  • Edycja stacji - Również było w poprzedniej wersji, ale jeszcze nie zostało przepisane.
  • Reset haseł
  • Responsive (Dobra widoczność strony na Tabletach i SmartPhonach).
  • Nowa aplikacja Android, a tymczasowo wsparcie dla starej.
  • Aplikacja na Windows 10 (PC i Mobile).
  • Forum.
  • Czat na stronach stacji radiowych.
  • Statystyki IceCast.
  • Testowe ShoutCasty.
  • Płatności PayPal w Portfelu.

Obecne funkcje :

  • Ranking Stacji.
  • Odtwarzacz Online.
  • Statystyki ShoutCast.
  • Płatne wyróżnienie stacji.

Obecna nasza strona wygląda następująco :








Nowa strona jest w fazie Beta! Prosimy o zgłaszanie błędów i sugestii :) Można je zgłaszać w tym temacie, lub na kontakt@spisradiowy.eu :)


Pozdrawiamy. Właściciele SpisRadiowy.eu
« Ostatnia zmiana: 01 Listopad 2015, 20:06:09 wysłana przez XANT3R »

XANT3R

  • Radiowiec
  • **
  • Wiadomości: 52
Odp: SpisRadiowy.eu - Wypromuj swoje radio już dziś!
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Październik 2015, 15:30:38 »
Przerobiliśmy stronę odtwarzacza Online


Dodaliśmy przyciski Odtwórz i Download PLS do kafelków stacji


Dodaliśmy podgląd transmisji z DJLive.pl, a wkrótce rozpoczynamy szerszą współpracę :)

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: SpisRadiowy.eu - Wypromuj swoje radio już dziś!
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Listopad 2015, 11:28:36 »
Za długo to nie pobyłeś nowym właścicielem :D

XANT3R

  • Radiowiec
  • **
  • Wiadomości: 52
Odp: SpisRadiowy.eu - Wypromuj swoje radio już dziś!
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Listopad 2015, 00:41:03 »
Może i nie byłem długo, ale wiedziałem komu to przekazać, by było rozwijane dalej. Mieliśmy w sumie 2 oferty, ale wygrała ta pierwsza. Oczywiście obie pochodziły od firm, wiec jest to dla mnie jako byłego już właściciela spore wyróżnienie, że nasz projekt zainteresował firmy :) Spodziewałem się raczej osób nie prowadzących działalności gospodarczej, ale nie tego, że napiszą do mnie firmy które to kupią ;) Szczegóły kto kupił będą ujawnione w okolicach 10 Listopada ;)