21 Maj 2024, 12:56:55

Autor Wątek: Skrypt Listy Przebojów  (Przeczytany 4293 razy)

loster19

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Status GG
Skrypt Listy Przebojów
« dnia: 24 Styczeń 2015, 10:50:37 »
Mamy dla was oferte specialna.
 Skrypt listy przebojów. Jest to autorski projekt.
Lista posiada wszelkie potrzebne funkcje.
:Bezplatna aktualizacje przez rok
:oOraz darmowa pomoc podczas instalacji . lub problemów ze skryptem
Dodawanie utworów i zarządzanie odbywa sie za pomocą systemu który w 100% oparty jest na bazie danych, do tego też służy specjalny panel do tego celu napisany. Całość to PHP, jQuery ,i frameworkowy bootstrap.
Lista zarządzana jest w dynamiczny sposób, posiada następujące funkcje : dodawanie - edytowanie - usuwanie. Upload plików mp3 oraz okładek (z automatyczną zmianą rozmiaru) z poziomu przeglądarki. Włączanie- wyłaczanie głosowania, playera youtube, playera mp3 (grającego równiez na tabletach i telefonach) oraz "wędrowania" utworów po oddaniu głosu. Głosowanie (ajax,php) z blokadą . Info n/t glosującego , data, godzina oraz na co glosuje. Propozycje słuchaczy. Ilość oddaych głosów razem oraz wynik .Restart tabeli po zakończeniu audycji z listą. Panel - zmiana koloru , zmiana rozmiaru itp itd. Na ukończeniu również statystyki ( głosy,spadek,awans).
 Licencja  1 szt.  bez praw autorskich i sprzedarzy danego skryptu
( 485 zl) z darmowa aktualizacja i pomoca techniczna .
Licencja na rok z aktualizacja i pomoca techniczna ( 130 zl) Instalowana na naszym serwerze. Dostem do Pliku CSS . Co oznacza,modyfikacje do potrzeb strony radiowej.
Kontakt oraz demo panelu ma priv GG 3314145
Skrypt mozna zobaczyc na stronie
http://arenaparty.pl/?page_id=916