21 Maj 2024, 11:44:19

Autor Wątek: Club-Life.eu nawiąże współpracę z Radiem Internetowym  (Przeczytany 5081 razy)

Olga.L

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Club-Life.eu
Poważny i szybko rozwijający się   Serwis Muzyczny Club-Life.eu nawiąże współpracę z radiem internetowym prezentującym muzykę klubową ( House, Trance, Electro, deep itp.) Rozgłośniom Disco Polo w góry Dziękujemy

Club-Life.eu to nowo powstały projekt muzyczny poświęcony kulturze klubowej, rozrywce i promocji młodych producentów/djów stawiających pierwsze kroki w muzycznym świecie. Każdego dnia Portal  Club-Life.eu prezentuje newsy, eventy, albumy, produkcje muzyczne i wiele innych muzycznych informacji aby zapewnić naszym czytelnikom najpotrzebniejsze informacje  klubowej Polski i Świata. Nasza Ekipa to ludzie z doświadczeniem, producenci, dje biorący czynny udział w życiu muzycznym i klubowym co daje nam możliwość pozyskania najświeższych informacji.
         Chętnie pomagamy również młodym dj'om i producentom chcącym zaistnieć w branży muzycznej. Młodych artystów promujemy poprzez nasze kanały społecznościowe a także bezpośrednio na portalu poprzez artykuły i specjalny dział poświęcony setom i produkcjom muzycznym. W ramach pomocy dla młodych artystów powstanie również specjalny dział bookingowy i mozliwośś zagrania na organizowanym przez Nas cyklu imprez Club-Life Inspiration.
        Zaufali Nam  Dj's Magazine  oraz największe polskie Stowarzyszenie DJ Union które aktywnie wspiera Nas i Nasze działania. Club-Life.eu stało się również oficjalnym partnerem akcji "Nie Płacę a Pałace"

Obecnie Club-Life.eu pracuje nad rozszerzeniem oferty imprezowej oraz  zbudowaniem  grupy Club-Life Dj's reprezentującej Nas w klubach, na imprezach, a także innych większych wydarzeniach muzycznych.

Oferujemy:
Reklamę Radia na stronach Naszego serwisu
Streaming z imprez Club-Life Inspiration.
Możliwość zagrania na imprezach Club-Life Inspiration
Patronat Medialny nad imprezami i innymi wydarzeniami radiowymi promującymi muzykę klubową
Licencjonowana i znana Ekipa Dj'ska z wieloletnim doświadczeniem w branży gotowa pojawić się i zagrać gościnnie w Waszym radiu lub innych wydarzeniach muzycznych (imprezy, meetingi itp).

Od radia oczekujemy poważnego podejścia do tematu współpracy i sumiennego wywiązywania się z ustaleń wynikających ze współpracy. Zgłoszenia: info@Club-Life.eu