21 Wrzesień 2021, 13:11:16

Autor Wątek: Potrzebne wsparcie dla MagicBass.eu  (Przeczytany 1704 razy)

XANT3R

  • Radiowiec
  • **
  • Wiadomości: 52
Potrzebne wsparcie dla MagicBass.eu
« dnia: 16 Marzec 2015, 16:28:23 »
Witajcie potrzebujemy wsparcia finansowego do projektu MagicBass.eu. Główne wsparcie jakiego oczekujemy to opłacenie licencji ZAIKS na nadawanie, tymczasowo aby podtrzymać kanał w NC+ nadajemy same intra, by nikt się do Nas nie doczepił za nielegalne nadawanie ;) Mamy VPS, mamy domenę i brak kasy na legalizację.

Czym się ma wyróżniać MagicBass? Przede wszystkim będziemy posiadać tylko jeden kanał który będzie grał gatunek Dance. W przeciwieństwie do innych stacji radiowych zamierzamy pomieszać klasyki muzyki Dance z nowościami, stworzyć coś co trafi w każde gusta, nie tylko ludzi młodych ale też i starszych, z tej racji zamierzamy też grać eurodance. Ma to być solidna mieszanka imprezowa, przy której ludzie będą się bawić. Zamierzamy kompletować prezenterów z naciskiem na mikrofon. Działaliśmy już wcześniej i to całkowicie legalnie, jednak sytuacja się zmieniła i nie ma teraz na to pieniędzy.

Nasze radio w przeciwieństwie do innych posiada aplikacje na niemal wszystkie systemy - WindowsPhone, Firefox OS, brakuje nam póki co aplikacji na Androida i iOS, poprzednio na androida mieliśmy aplikację z generatora, ale zamierzamy zwiększyć jakość naszego radia i zrobić coś zupełnie nowego, ale to też niestety spore koszty i z tym wstrzymamy się do czasu, gdy radio odniesie sukces ;) Nasze radio ma stronę poprawnie działająca w HTML5 co oznacza, że tak naprawdę aplikacje są zbyteczne, bo radio zadziała praktycznie wszędzie tam gdzie jest obsługa HTMl5 ;)

Zgłoszenia prosimy składać w tym temacie lub na mb@vnetwork.pl :)

abrus

  • Radiowiec
  • **
  • Wiadomości: 41
Odp: Potrzebne wsparcie dla MagicBass.eu
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Marzec 2015, 17:07:25 »
Licencji koszt to 100+zł, nie wiem czy ktoś wyłoży od razu na stół beż żadnego "ale". Musisz pisać do firm itp, napisać co proponujesz itp, tak do ręki nikt Ci nie da;)
Pozdrawiam