29 Marzec 2024, 11:37:06

Autor Wątek: Prośbao Wsparcie finansowe dla RadioStrefaMuzyki  (Przeczytany 4593 razy)

StrefaMuzyki

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Status GG
    • RadioStrefaMuzyki
Prośbao Wsparcie finansowe dla RadioStrefaMuzyki
« dnia: 04 Maj 2015, 03:43:14 »
Witam! jestem załozycielem.... Oraz osobą poważnie traktującą swoj pomysł na E-radio internetowe, RadioStrefaMuzyki.

RadioStrefaMuzyki nie powstało by po gimbać się w wolnym czasie z kolegami grając audycje... :d , W stosunku do Swojego project mam poważne plany przyszłościowe... Zamierzam.. a raczej już pracuję nad Dalekosiężną reklamą radia ,na swojej stronie zainstalowałem kilka niezbędnych wtyczek .. Do poprawnej i daleko sieznej reklamy RadioStrefaMuzyki.

W czym polega problem ?  problem polega na Tym iż wszystko postawiłem sam... strona.. dobranie odpowiedniego szablonu strony... Szablon strony nie jest Taki  jaki stosuja wszystkie radia Oczo jebne i narzucające się .. Ja kierowałem się  Tym  na stronie będą głównie zamieszczane treści Informacyjne ..Video..

Takze problem polega na Tym iz jak W/w działam sam.. poszukuję osoby chętnej do współpracy I pomocy przy dalszym rozwoju mojego projectu . Od sponsora nie wymagam wiele !

Opłacenie serwra shoutcast Koszt miesięczny 60,- +  Zakup kilku jingli do radia Takze koszt ok 70..80,-

W zamian oferuję! Miłą uczciwą współpracę! Dodatkową reklamę jingla na AP RADIO ORAZ PODCZAS AUDYCJI . Dodatkowo Sponsorowi oferuję Reklamę banerkową w stopce na str głównej Oraz w pocznym panelu nawigacji tak aby każdy był zadowolony :-)  więcej o projekcie przeczytasz tutaj ---->>> www.radiostrefamuzyki.net.pl  <<----

Jeżeli mój projekct przekonał Ciebie ? jesteś zainteresowany rozpoczęciem współpracy  z RadiemStrefaMuzyki...
Napisz --->>>> radio@radiostrefamuzyki.net.pl <<<----
[/color] --->>>GG 2630208<<<---
« Ostatnia zmiana: 04 Maj 2015, 12:00:33 wysłana przez StrefaMuzyki »