24 Kwiecień 2024, 17:36:16

Autor Wątek: RadioBoss i VOIP  (Przeczytany 11458 razy)

Serek_mk

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
RadioBoss i VOIP
« dnia: 27 Luty 2018, 13:22:54 »


Nie znalazłem lepszego kąta do napisania prośby o pomoc :)

 

Do nadawania używam programu RadioBoss. Ma wiele ciekawych funkcji, w tym czytanie tekstów (np: pozdrowień)..... I tyle reklamy

Jednak mam obecnie pewien problem

W dobie dzisiejszej dostepności do telekomunikacji zakupiłem usługi VOIP na potrzeby Radia internetowego.

Szukałem informacji.... szukałem i... kilka filmów na youtube. Niby wytłumaczone ale...

- do dzwonienie Voip - używam programu na PC - ZOIPER

- do połączenia Zoipera z RadioBoss użyłem VoiceMeeter (wirtualny mikser) z wbudowanym Virtual Audio Cable

Stosowałem się do opisu zgodnie z filmikiem: https://www.youtube.com/watch?v=x4BsggqAFow

 
I teraz... Wszystko niby działa....

- na komputerze tak, na serwerze cisza.

- brak możliwości ściszenia podczas nadawania muzyki, aby porozmawiać poza anteną z dzwoniącym... ale to norma mając jedną kartę

 

Bawił się ktoś z czymś takim aby to połączyć i wszystko było dobrze ?

Nadmienię od razu - opcja wyłącznie bez dodatków (kart dźwiękowych, kabelków itp).

Posiadam drugą kartę dźwiękową, więc dla mnie nie jest to problem, jednak problem dotyczy moich "grających", którzy muszą mieć czysto wyjasnione i bez żadnych dodatkowych utrudnień.

Propozycje jakieś ? Może jakieś inne programy ? Może inne rozwiązania ? Wyczerpałem albo pomimąłem jakiś istotny haczyk :)