18 Czerwiec 2024, 14:39:07

Autor Wątek: RSM.FM -RADIO STREFA MUZYKI-- Odbudowa , Kontynuacja projectu .  (Przeczytany 5001 razy)

UK FM

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
  • W RYTMIE HITÓW
    • Status GG
    • UK RADIO FM
RSM.FM -RADIO STREFA MUZYKI-- Odbudowa , Kontynuacja projectu .
« dnia: 10 Grudzień 2018, 19:32:03 »
Witam serdecznie !! .
Po  niespełna, 3 latach przerwy . powracamy .. z kontynuacją projektu RadioStrefaMuzyki -RSM.FM

Nasze pomysły .. wstępne założenia project radio RSM.FM widnieją już na obecnym forum . Jednak że .. tutaj . stawiamy na pełen profesjonalizm , i visage RADIA .

W CHWILI OBECNEJ ! jesteśmy na etapie ,  ponownego stawiania strony www . która działać będzie na hostingu LINUX.COM . Obecnie ,  sama strona działa !! na adresie tzw zastępczym do czasu ukończenia prac !! na domenie głównej Adresu www radia .  samo radio ,  wg naszych planów ? nie będzie tylko radiem .  z naszego założenia,  dla urozmaicenia ?  miło spedzanego czasu dla słuchacza..  który ,  lubi słuchać . Ale i Też oglądać ? przewidzieliśmy .. pewien fajny pomysł który bedzie Idealnym połączeniem tegoż projektu  .

Samego pomysłu zdradzać tutaj nie zamierzam !! ze względu ,  na osoby które lubią .. podkrada c komuś coś..  :-)) sam pomysł prześwietliłem I czegoś takiego ..  jeszcze nie ma !!

w związku z Tym ?    Poszukuje rzetelne osoby znające sie na ,  tworzeniu skryptów  np własny player na stronę . gdyż zakładam ,  odrzucanie korzystania z darmowych playerów co znacznie obniżać będzie range radia .  Poszukuje osoby ,  które znają sie na grafice  - tworzenie extra logo znacznie podwyższającą range Radia i sam VISAGE .  INFORMUJE !! REKRUTACJA NIE MA NA CELU ?  RZADAĆ ,  ALBO DOMAGAĆ SIE JAKIEGO KOLWIEK WKŁADU FINANSOWEGO  OD GRAFIKA, MODERATORA,  ITD. 

Wszelkie koszty .. wkłądu finansowego ponosi I odpowiedzialne za to jest - RSM.FM - RadioStrefaMyuzyki.

Osoby chętne.. pomóc w projekcie  ,  A wcześniej ..  uzyskać więcej szczegółów pomysłu ?  których tutaj nie zdradze !! prosze O zgłaszanie sie pod tym czasowy adres e-mail rekrutacja@rsmfmpl.vot.pl

Osoby chętne !! pomóc ?