21 Maj 2024, 13:04:15

Autor Wątek: MOCNY START  (Przeczytany 4284 razy)

UK FM

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
  • W RYTMIE HITÓW
    • Status GG
    • UK RADIO FM
MOCNY START
« dnia: 22 Grudzień 2019, 20:20:06 »
Witamy !! A więc... po wielu zlotach , I upadkach projektu . IPLAY RADIO FM . W końcu ruszyliśmy z kopyta ,
Projekt w dalszym ciągu jest , I będzie rozwijany ... poszerzany o dodatkowe zakładki tematyczne , dodatkowe stałe programy radiowe .. To radio to nie tylko zabawa Na zabicie wolnego czasu nudy . To projekt z większymi planami na przyszłość Czy się uda ? ... Odpukać nie malowane , wszystko czas pokaże .

Czego możecie sie spodziewać  słuchając Radia Iplay ? na pewno ... same audycje prezenterów będą prowadzone regulaminowo  ,  Tak wiemy jest to fajne kiedy prezenter/ka wita kazdego słuchacza pokolei , Tym samym przerywając słuchanie np, ladnej piosenki podobającej sie słuchaczowi/czce . Dla tego Radio wprowadza regulamin , gdzie prezenter ma czas antenowy dla siebie .. I jest czas audycji gdzie grana jest tylko muzyka.

Jaką muzykę serwujemy ? Co prawda .. stacji radiowych serwujących nam muzyke DISCO POLO Jest dziś od groma . Dla tego ,  IPLAY RADIO FM Muzyką DISCO POLO nie widzi szans przebicia sie A na tym nam zależy . Więc pojdzmy inna drogą ,  w muzykę miedzy narodową Bardzi j lubianą słuchalną .... Wyobraź sobie ,  jedziesz środkiem komunikacji do pracy . Aby umilić sobie czas podroży ,  załączasz.... SPOTIFY  , Gatunek ? Oczywisty ! z muzyką miedzy narodową Nowościami z Zagranicy . Tą Drogą IPLAY RADIO FM Zamierza , trafić do serc słuchaczy .  Co nie znaczy z w IPLAY RADIO FM , DISCO POLO Nie usłyszymy ? Po niekąd usłyszymy ,  Tym czasem .... Posłuchaj I Oceń sam/a POZDRAWIAMY !! http://www.iplay-radiofm.com.pl/[/color]