Wdrożenie technologii ShoutCAST v.2

  Zespół 4stream.pl pragnie poinformować wszystkich użytkowników o rozpoczęciu procesu wdrażania serwerów ShoutCast2 w naszym serwisie.

  Nowe oprogramowanie całkowicie zastąpi stare. Możliwość założenia serwerów w wersji v1 zostanie zlikwidowana. Stare usługi zostaną zastąpione nową wersją.

  Rock najczęściej słuchanym gatunkiem w Internecie

  Jak wynika z sondy Komitetu Badań Radiowych i Polskiego Radia Millward Brown internauci słuchają radia on-line w sposób zbliżony do radia eterowego.

  W badaniu udział wzięło około tysiąca ludzi, ich wiek nie przekroczył 40 lat. Wyniki są dość zaskakujące, na pewno inne od propagowanych przez niektórych stereotypów.

  Audycja charytatywna w radiu eSmusic.pl

  Radio eSmusic.pl organizuje całodniową audycję charytatywną której celem jest pomoc małemu Kacprowi Raupisowi, który od urodzenia boryka się z wieloma problemami zdrowotnymi.

  21 marca przez cały dzień na antenie radia będziecie mogli usłyszeć wielu profesjonalnych DJów, w tym niegdyś popularnego Krist van D oraz duet Alchemist Project.

  Po telewizji czas na cyfryzację radia

  Nie ma wątpliwości, że telewizja cyfrowa sprawdziła się w Polsce. Dlatego też KRRiT postanowiło zająć się również cyfryzacją radia w technologii DAB+.

  Głównym powodem, który napędza cyfryzację, jest przepełnienie częstotliwości FM. A z fizyką nie wygramy, przy obecnym paśmie stacji radiowych może powstać jeszcze co najwyżej kilkanaście.

  Please publish modules in offcanvas position.