Polityka prywatności

  Wszystkie artykuły dostępne na wortalu, jeżeli nie zaznaczono inaczej, są autorstwa redaktorów serwisu 4stream.pl i nie mogą być kopiowane bez wiedzy autorów. Wykorzystanie materiałów pochodzących z naszego wortalu, bez stosownych uprawnień będzie zgłaszane organom ścigania w myśl ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku treści forum opublikowanych przez użytkowników z rangą Administrator oraz root.

  Akceptując umowę rejestracyjną użytkownik oświadcza, że nie będzie publikował żadnych materiałów chronionych prawami autorskimi, o ile nie posiada do nich praw lub pisemnej zgody właściciela praw do tych materiałów. Użytkownik forum jest w pełni odpowiedzialny za opublikowaną przez niego treść.

  Podczas rejestracji konta, użytkownik chcąc zakończyć proces musi przekazać swoje dane: nazwę użytkownika, adres e-mail, hasło. Pośród tych, ostatnie dwie są ukryte, w tym hasło jest szyfrowane jednostronnie (tzw. hash). Użytkownik, jeśli chce, ma prawo opublikować swój adres email.

  Dodatkowo, użytkownik ma prawo dobrowolnego udostępnienia dodatkowych danych opisujących go i jego działalność. Dane te widoczne są dla wszystkich użytkowników.

  Podczas każdej wizyty oraz wysyłając wiadomość na forum zapisany zostaje adres sieciowy komputera (IP) oraz dane o komputerze i systemie (fingerprint) pozwalające zidentyfikować go w wypadku popełnienia przestępstwa, bądź wykroczenia. Dane te są udostępnianie tylko za wnioskiem organów ścigania.

  Please publish modules in offcanvas position.